Новини з 1996 року

Не тільки прості кременчужани незадоволені роботою управляючої компанії "Місто для людей"

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 15:15 375 0

Якість залишає бажати кращого, кажуть і депутати.

Якість послуг, що надає управляюча компанія "Місто для людей", не влаштовує як кременчужан, так і чиновників. 

Сьогодні, 12 лютого, на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства депутати розкритикували якість послуг, які надає управляюча компанія. Здавалося б, що після підвищення в Кременчуці тарифів, які в мерії назвали економічно обгрунтованими, послуги управляючої компанії "Місто для людей" повинні покращитися, але цього не сталося.

Втім, як зазначили на комісії, у 2015-му році компанії було надано згоду на передачу їй індивідуального визначеного майна, нежитлових приміщень та організацій. Відповідно до законодавства, компанія має право продовжити дію цих договорів. Тому вони написали ці заяви, рішення за якими в результаті прийматимуть депутати. 

Водночас між членами комісії розгорнулися неабияка дискусія. За словами депутатки Валентини Гордєєвої, компанія працює, щоб збагатитися, і це не дивно. Як пояснила Гордєєва, коли брали це майно в "позичку", вони письмово давали згоду користуватися цим майном без жодних підвищень тарифів, але в результаті тарифи підняли.

"Наразі ви даєте їм майно у користування безкоштовно, як допомогу. Немов це комунальна організація. Але ж ці два підприємства (також ТОВ "Житлорембудсервіс") мають на меті одне - отримання прибутку. Це підприємницька діяльність. Навіщо ви її включаєте в обговорення?" - запитала Гордєєва.

Але їй пояснили, що, згідно з чинним законодавством, компанії мають право на подовження договору й відмовити їм у цьому праві не можна. Також було озвучено, що компанії окремо укладають договори про відшкодування комунальних послуг. 

"Ви просто підприємницькій діяльності надаєте кошти з міського бюджету", - обурилася Гордєєва. 

 

Читайте також: Балкони на Манагарова можуть вбити людей, а управляюча компанія "морозилася" більше двох років

 

Втім дане питання будуть вирішувати на сесії міськради, що відбудеться 21 лютого.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись