Новини з 1996 року

Не стільки справ, як засідань. Чиновники дозволять продаж петрушки пенсіонерам аж у 2-х мікрорайонах

Олександр Курилов 24 жовтня 2017 10:36 673 0

Кременчуцькі чиновники підуть назустріч пенсіонерам нашого міста, які торгують овочами та петрушкою в мікрорайонах міста. Однак підуть назустріч не скрізь і не всім, а лише в окремих мікрорайонах. І все це матиме назву «Проект державно-приватного партнерства».

Це засідання спеціальної комісії в міськвиконкомі вчора. Тема зібрання чиновників: створення умов для торгівлі пенсіонерам нашого міста, які вирощують власну продукцію – моркву, петрушку тощо.

Відповідно, з приводу продажу цієї зелені в міськвиконкомі оголошується  спеціальний проект державно-приватного партнерства. Зміст такого – облаштування спеціальних прилавків для торгівлі біля житлових будинків на вулиці Миру й Першому Занасипу.

Проект офіційно оприлюднять у четвер і далі буде 20 днів на подачу пропозицій від учасників. Однак самим пенсіонерам нічого подавати не потрібно. Натомість, можливо, в місті ще залишилися живі власники невеликих магазинчиків, які не загинули під пресом нинішньої монополізованої кременчуцької торгівлі. Тож є сподівання, що ці підприємці погодяться, аби така торгівля існувала поряд з їхніми закладами.

Слід додати, що все це в Кременчуці вже було. Однак тоді, а мова про події  десятирічної давнини, ніхто й ніяких пустопорожніх конкурсів не оголошував.

Натомість, за ініціативою тодішнього першого заступника мера Віктора Єгорова, ці прості міні-ринки в місті відкривали на прохання кременчужан без будь-яких проблем.

Нині ж, уже за головування нинішнього першого віце-мера Володимира Пелипенка, розмах бюрократії в цій елементарній для чиновників справі якраз і підходить під слова «державний конкурс».  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0