Новини з 1996 року

НЕ СТІЛЬКИ ПЛАНИ, ЯК ПОБАЖАННЯ. Адміністрація ПАТ «КВБЗ» оприлюднила свої прогнози на 2016 рік

Олександр Курилов 03 грудня 2015 12:45 870 0

Адміністрація найбільшого кременчуцького підприємства Кременчука – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» оприлюднила свої виробничі плани на 2016 рік.

Останні більше складені як умови, які потрібно виконати для нормального існування підприємства, говориться у відповідному повідомленні, яке управлінці направили в Полтавську державну  обласну адміністрацію.

Тож, за попередніми прогнозами, перше, що буде зроблено наступного року на ПАТ «КВБЗ», - це збільшення виробництва вантажних вагонів, які планують виробити в кількості приблизно 1400 штук.

Ще серед пропозицій від вагонобудівників - змінити законодавство, зокрема, в оподаткуванні.

Окремо також повідомляється, що стабільне життя на ПАТ «КВБЗ» можливе, якщо на заводі наступного року випустять ще близько ста пасажирських вагонів та 10-15 швидкісних електропотягів.

Окремий рядок у листі – це вже звернення до представників влади, аби у підприємства купили бюджетні сміттєпідмітальні автомобілі в кількості 5 штук.

Про що слід додати – поки що важко сказати, наскільки близькими до реальності є прохання адміністрації ПАТ «КВБЗ»  з виробництва 100 пасажирських вагонів та 10-15 швидкісних електропотягів.

З того, що відомо сьогодні, – у новому державному бюджеті на 2016 рік буде збільшено витрати на оборону в 10 разів, до 100 мільярдів гривень. Однак чи стосується це збільшення головного замовника продукції ПАТ «КВБЗ» - Укрзалізниці, поки що невідомо.

Теги: ПАТ "КВБЗ" виробництво вагонів

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 321 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 683 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 536 0