Новини з 1996 року

Не словом а ділом. Drive Help Kremen рятують кременчужан від небезпеки. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 30 січня 2016 22:25 1553 0

На зміну сильним морозам та снігопаду в Кременчук прийшла відлига. Тільки-но розтанув сніг, на дорогах Кременчука з’явилися нові та старі ями. В деяких у прямому сенсі водії втрачають колеса назавжди. З однією з таких сьогодні почали боротьбу автомобілісти Кременчука.

 


На вулиці Київській, в межах міста Кременчука (20-30 м до знака виїзду з міста), утворилися дві великі ями, в котрі останнім часом потрапило чимало водіїв. Від цього у автомобілів лопаються шини, а диски коліс навіть тріскаються.

 

 

До активістів спільноти взаємодопомоги звернулася мешканка нашого міста і розповіла про те, як днями вона на своєму авто потрапила у таку пастку.

 

 

“Ми попалися в цю пастку. Перед нами стояло іще 5 автомобілів зі спущеними колесами. Поки ми намагалися додзвонитися місцевим чиновникам та дорожнім службам, постраждало іще 4 машини. Дуже прикро, що в нашій автівці була нова покришка і від цієї ями покришку розрубало.

А титановий диск так погнуло, що він лопнув і тепер ремонту не підлягає. Хто за це відповідатиме?” - розповіла власниця постраждалого авто. За її словами, також лопнула і запчастина ходової частини.

 

 

Активісти спільноти взаємодопомоги на дорозі Drive Help Kremen вирішили провести акцію прямо на дорозі. Щоб інші водії звернули увагу на ці ями. А також донести владі про проблему.

 

 

30 січня, як і анонсували автомобілісти, о 19-00 на виїзді з міста Кременчука, біля села Піщане, зібралося більше 15 автомобів учасників спільноти Drive Help Kremen. Та коли приїхали, пастка-яма була вже засипана.

 

 

За словами активістів, вони вже повідомили місцеву владу до того, як приїхати, про свої наміри. Тож, можливо, почули водіїв, а, можливо, з інших причин яму таки засипали щебенем. Але ті, хто засипав, не помітили іще одну пастку - яму глибиною не менше 20 см, яка зовсім поруч була у калюжі.

Автомобілісти власноруч за допомогою гілки, лопати, щебеню, огороджувальної стрічки встановили попереджувальний знак (огородили яму. – Авт.)

 

 

 

 

“За останні дні багато машин постраждало від цієї глибокої ями. Ми хотіли поїхати та засипати або залити цементом. Але вирішили провести акцію. Звернути увагу громади і влади. Бо ці ями можуть спричинити небезпеку для життя людей - як автомобілістів, так і пішоходів. Адже авто може просто викинути на зустрічну смугу або на тротуар”, - розповів координатор Drive Help Kremen Кирило.

Інший активіст кременчуцького товариства взаємодопомоги на дорозі Володимир, одразу по завершеню огородження ями, повідомив на гарячу лінію міськвиконкому. Він пояснив де саме ця пастка і від імені автомобілістів попросив скорішого вирішення проблеми. 

 

 

На акцію приїхала і жінка - власниця постраждалого автомобіля, яка напередодні потрапила в одну з цих ям. Також підтримала акцію і депутат міської ради Оксана Піддубна, яка розповіла нам про те, що так само днями потрапили в іншу пастку і втратили два колеса.

“Акція - це правильно, але паралельно постраждалим необхідно звертатися до суду і вимагати від чиновників чи служб відповідальних за завдані збитки” , - розповіла кореспонденту "Програми плюс" Оксана Піддубна.

Також лідер Кременчуцького "Укропу" запропонувала, щоб постраждала жінка прийшла до офісу партії "Укроп" за юридичною допомогою. 

Незабаром ми розкажемо, що треба робити, до кого звертатися і від кого вимагати відшкодування збитків у разі потрапляння в такі ситуації на дорогах.

 

 

Фото : Андрій Рубан

 

Теги: Drive Help KremenКомунальні служби Пригоди Кременчука Поліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 441 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 563 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1067 0