Новини з 1996 року

Не Шаповалова. Новий міст через Дніпро у Кременчуці – ініціатива Президента і досягнення Полтавщини

Олександр Курилов 04 серпня 2021 15:30 649 0

Новий міст через Дніпро в Кременчуці – це ініціатива Президента України Зеленського, бо насправді його будівництво почалося з оприлюднених планів Президента України, які він озвучив минулого року під час перебування на Крюківському вагонобудівному заводі. Відповідно й назвати його можна мостом Зеленського.

Натомість назви – міст через Дніпро мера Малецького, нардепа Мовчана чи Шаповалова, чи ще кого – в таких випадках не проходять.

Голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов сьогодні під час перебування у Кременчуці відповідав на запитання представників міських ЗМІ. Одне з таких – ось у мера Кременчука Малецького жителям міста розповідають увесь час про міст Шаповалова, будівництво якого розпочато. Але що насправді?

«Минулого року до Кременчука приїжджав президент України Володимир Зеленський. І під час перебування на Крюківському вагонобудівному заводі було поставлено питання, в тім числі й щодо будівництва цього мосту. Звісно, ми знаємо про історію будівництва цього мосту, коли вперше це було озвучено років 15 тому, якщо не більше.

Але президентом було прийнято рішення щодо початку розробки проектно-кошторисної документації та проведення тендерів. І такий міжнародний тендер, за його ініціативи, вартістю 11 мільярдів гривень було проведено у 2020 році. Це найбільший інвестиційний проект за всю історію Полтавщини і сьогодні кошти для його реалізації виділяються. Й уже у вересні, вочевидь, буде проект мосту і почнеться його будівництво.

"Ми очікуємо найближчим часом візит міністра інфраструктури на ПАТ «КВБЗ» і так само відвідаємо будівництво самого мосту», - таке пояснення голови Полтавської обласної адміністрації Олега Синєгубова.

«Цей міст – це перемога всієї Полтавщини. І ми бачимо сьогодні і проведений тендер, і укладений контракт. І в нас був президент і приїжджав прем’єр, аби все розпочалося», - додав очільник області.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 229 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 189 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 402 0