Новини з 1996 року

Не розуміє по хорошому, буде по іншому. Володимир Приходько перекриває кисень Віталію Малецькому

Олександр Курилов 23 січня 2017 12:34 1492 0

Про що більше не нагадуватимуть?

Голова спостережної ради ПАТ «КВБЗ»  Володимир Приходько вже не умовлятиме міського голову Кременчука Віталія Малецького зайнятися будівництвом окремої котельні в мікрорайоні Раківка.

Натомість представник міськвиконкому й генеральний директор вагонобудівного заводу  Анатолій Шабала вже не порушуватиме це питання на офіційних засіданнях.

Також обидва представники ПАТ «КВБЗ» вже не чіпатимуть теми боргів міста перед підприємством…

Замість цього вони просто перекриють кисень міському голові Кременчука й створять тому проблеми, які наш мер Віталій Малецький ще не бачив.

Це редакція «Програми плюс» отримала  повідомлення з вагонобудівного заводу, назва якого: «Комунальна котельня на Раківці – міф чи реальність?»

Однак спочатку в самому повідомленні йдеться не про нову котельню, а про суд, який міському голові Кременчука підготували на вагонобудівному заводі.

«Станом на перше січня сума боргу КП “Теплоенерго” перед КВБЗ за отриманий теплоносій склала 37,7 млн. грн. Враховуючи те, що неодноразові звернення до міської влади та керівництва комунального підприємства позитивного результату не дали, юридична служба ПАТ «КВБЗ» підготувала і подала до Господарського суду Полтавської області позов про примусове стягнення боргу. Розгляд справи призначено на 14 лютого», - зазначено у повідомленні підприємства.

Що означають проголошені наміри – стягнути з комунального підприємства 37,7 мільйона гривень, у оприлюдненій інформації не говориться.

Втім зрозуміло й так – ідеться про  повну катастрофу для КП «Теплоенерго».

Натомість у  доволі м’якій формі, в повідомленні нагадується про необхідність будівництва нової котельні на Раківці – питання, про  яке у міськвиконкомі, попри всі прохання з вагонобудівного, – забули.

«Потужності заводської ТЕЦ, уведеної в експлуатацію в 1953 році, з кожним роком вичерпують себе, для вироблення великої кількості теплоносія потрібне постійне їх оновлення. А для потреб підприємства масштаби значно менші. До того ж ПАТ «КВБЗ» планомірно виконує прийняте в 2006 році міською владою рішення про здійснення теплозабезпечення Раківки від ТЕЦ "КВБЗ" винятково до 2016 року. Тобто тут уже мінімум місяць має працювати власна котельня», - зазначено у заводському повідомленні.

Останнє – про нагадування.

«На жаль, про виконання своїх зобов’язань міські чиновники неначе забули. На сьогодні відомо, що до рішення про будівництво комунальної котельні на Раківці депутати міськради на чолі з мером Віталієм Малецьким уже неодноразово вносили зміни, і про будівництво мова ще навіть не йде», - такий висновок заяви прес-служби ПАТ «КВБЗ», запущеної у світ з ініціативи керівництва заводу.

Що робити міському голові Кременчука  Віталію Малецькому?

Про що слід додати – це про дії «батька Кременчука», якому лист з ПАТ «КВБЗ» адресовано.

Такий ультиматум з боку адміністрації вагонобудівного заводу та ще й обмежений у часі, не залишає міському голові Кременчука Віталію Малецькому терміну на роздуми.

Попри те, що повідомлення інформаційне,  у ньому чітко зазначено дату – 14 лютого. Після цього обласний суд прийме рішення, а рахунки комунального підприємства «Теплоенерго» буде заблоковано.

Відповідно, комунальні енергетики перестануть отримувати зарплату й не лише.

Далі почнуться інші проблеми й весело вже не буде нікому.

Чи є вихід у цій справі, аби обійтися без ультиматуму?

Відповідь тут за міським головою Кременчука Віталієм Малецьким. А як саме у виконкомі відповідатимуть на претензію вагонобудівників  – чи то мер почне сам копати котлован на Раківці під нову котельню, чи поїде в київський офіс Світового банку, аби домовлятися про кредити на будівництво, поки що не відомо.

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1563 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1641 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1560 0