Новини з 1996 року

Не робіть нам жахи! Мешканці будинку №20 про провулку Гвардійському до мера Малецького

Олександр Курилов 27 жовтня 2018 11:23 664 0

У Кременчуці – черговий комунально-торговий скандал. Мова про будинок №20 по провулку Гвардійському, де наші комунальники взялися знімати шлагбаум, який встановили жителі будинку, аби зробити життя своїх дітей безпечним і бути впевненим, що ніхто не потрапить під колеса і їхню й так убиту прибудинкову дорогу ніхто не розгромить остаточно.

Про такий прецедент, коли громадяни вимушені викликати на місце поліцію, аби захиститися від дій управління житлово-комунального господарства, розповідає «Програмі плюс» мешканка будинку Оксана Гарасюта.

А передмова всього – це офіційний припис від керівництва УЖКГ – прибрати шлагбаум, аби можна було забезпечити понад будинком проїзд автомобілів до магазину. І з цього приводу прийняті суворі рішення.  

«Нашому будинку 60 років, він руйнується на очах. У 1991 році позаду будинку поставили шлагбаум, бо за три метри від будинку йде теплотраса і часто були пориви.

У 2016 році наш мер Малецький дав розпорядження прибрати цей шлагбаум. Приїхали, спиляли. Автомобілі з радістю й легкістю почали пересуватися на швидкості понад будинками,  ламаючи гілки дерев, які ми посадили.

Мешканці будинку скинулися й купили новий пристрій для обмеження руху й рік усе було спокійно. А на початку жовтня приїхали «міськвиконкомівські благодійники» й знову все розбили. Ми знову поклали новий пристрій для обмеження руху авто  і ось 26 жовтня знову приїхали з міськвиконкому й знову почали все руйнувати. Ну скільки ж можна, скільки це буде тривати й поки наші чиновники не робитимуть умови нашого життя жахливими й скільки вони ще руйнуватимуть, споруджене людьми?

Нам доказують, що до нас у двір не можуть заїхати швидка, поліція, пожежна! 60 років могли заїжджати, а тепер їм усе заважає…», - зазначає наша читачка, яка розповідає, що тепер увесь будинок підписує звернення до мера Малецького й слід розуміти так, що після збору підписів мешканці будинку приїдуть у міськвиконком, аби особисто вручити своє звернення Віталію Малецькому.

На останньому фото - як було у дворі п'ятиповерхівки, поки за неї не взявся міський голова Кременчука та його служби.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1061 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1955 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 918 0