Новини з 1996 року

Не рекорд і не графік. Кременчуцькі комунальники, 300 будинків. Важкий день підключення опалення

Олександр Курилов 22 жовтня 2018 19:20 335 0

Кременчуцькі комунальники з  управляючих компаній "ЖРБС" та "Місто для людей" – єдині на Полтавщині, які тепло в будинки можуть підключати тижнями, звітують про перший день підключення багатоповерхівок до тепла.

За повідомленням прес-служби міськвиконкому, на 15-00 сьогодні в Кременчуці вдалося підключити до тепла 199 житлових будинків.

В УЖКГ міськвиконкому запевняють, що всього до кінця сьогоднішнього робочого дня має потепліти у 311 багатоповерхівках.

Відповідно, така ж робота, хоча офіційно кошти за тепло почнуть нараховувати з сьогоднішнього дня, триватиме й завтра, й після завтра, й дай Бог, аби в четвер усе завершили.

Слід сказати, що таке довге підключення в нашому місті, а будинків усього – 1218, відбувається відповідно до офіційно затверджених графіків.

Натомість є трохи інший приклад – це КП «Полтаватеплоенерго», яке, крім Полтави, обслуговує ще Карлівку, Машівку, Решетилівку й де будинків на третину більше, ніж у Кременчуці, за своїм затвердженим графіком проведе підключення за сьогодні і завтра, тобто за два дні.

Звісно, можна говорити, що в Полтаві немає такої ТЕЦ, однак можна у відповідь зазначити, що передусім у сусідньому місті не було нашої комунальної реформи, після якої виявилося, що працювати сантехніками у Кременчуці – нікому.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись