Новини з 1996 року

Не просто клуб. А найбільший гейклуб округу Колумбія. Кременчуцький депутат Микола Шевченко у США

Олександр Курилов 12 лютого 2018 16:37 1682 0

Микола Шевченко, депутат Кременчуцької міської ради й працівник міськвиконкому, надалі увійде в історію нашого міста завдяки своєму телефону.

Про те, що він сьогодні перебуває в Америці, де вивчає тамтешній досвід, ще минулої п’ятниці розповів міський голова Віталій Малецький.

Натомість користувачі Фейсбуку вирахували, що цей працівник міськвиконкому вже побував у нічному танцювальному клубі  Вашингтона з назвою «Тown Danceboutique».

Також користувачі Фейсбуку нашого міста зазначають, що  «Тown Danceboutique» - не просто танцювальний клуб, але найбільший в окрузі Колумбія, місто Вашингтон, нічний гей-клуб.

І саме сюди для обміну досвідом і завітав кременчуцький депутат.

З того, що розповідає Гугл, - «Town Danceboutique - найбільший гей-танцювальний клуб у Вашингтоні, округ Колумбія. «Це поєднання простору для кабаре, плюшевого лаунджа і танцювального клубу високої енергії. Є два поверхи, кілька кімнат, зовнішня зона для паління, дивовижна установка відео, сучасне світлодіодне освітлення і кілька танцполів та віталень… У ніч на п'ятницю хлопчики-хлопці... Дивовижні виконавці... і національно визнані виконавці та діджеї. Крім того, ми навіть об'єднали найгарячіший потік освітлення і спеціальні ефекти, які при додаванні до нашої величезної відеоінсталяції забезпечують вражаюче візуальне хвилювання всю ніч».  

Зрозуміло, що таке хвилювання в пана депутата Шевченка й справді буде всю ніч.

І, звісно, в нього буде досвід і, певно, далі будуть конфлікти вже в самому депутатському середовищі.

Причина досить проста – депутати міськради з партії «Поруч», на відміну від свого колеги, який поїхав у Штати, налаштовані проти усіляких відхилень від традиційного життя й, зокрема, шлюбу.

Тож чекаємо повернення депутата міськради Миколи Шевченка, який після перебування за океаном усе розповість.

Зокрема, поінформує жителів міста про те, яке там життя у найбільшому гей-клубі, досвід якого він, можливо, переймає для подальшого втілення в Кременчуці.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1015 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1884 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 876 0