Новини з 1996 року

Не платитимуть премію 10 місяців. Адміністрація КП «Кременчукводоканал» оприлюднила план

Олександр Курилов 19 вересня 2016 14:22 1000 0

Адміністрація комунального підприємства «Кременчукводоканал» оприлюднила свій план виходу з економічної кризи й боргової ями. Головний пункт планової пропозиції  – позбавити премії всіх працівників  КП «Кременчукводоканал», що дасть можливість зекономити витрати в обсягах 500-600 тисяч гривень.

Причина такого раптового кроку –  фінансовий стан самого підприємства, на якому відзначають падіння обсягів прибутковості.

Зокрема, якщо раніше плата за воду покривала 82 відсотки витрат на постачання питної води, то лише за останні два місці ця цифра знизилася до 79 відсотків.

Відповідно, через брак коштів, витрати яких тримаються у таємниці й не озвучуються, самому комунальному підприємству відключено електроенергію й обмежено постачання води у багатоповерхові будинки.

Про такі аргументи йдеться у внутрішніх листах адміністрації КП «Кременчукводоканал», які є у розпорядженні редакції і які працівникам комунального підприємства не оприлюднюються.

Щодо причини майбутньої відмови від премій працівниками комунального підприємства, то, за аргументами, спрямованими на адресу фінансового директора «Кременчукводоканал» Мальованого, йдеться про необхідність оплати податку на додану вартість до держави.

Розмір заборгованості тут – 5 мільйонів 690 тисяч гривень.

За тим, що не написано у листі, але що можна зрозуміти, – саме цей борг і пропонується оплатити преміями працівників комунального підприємства, яку вони не отримуватимуть 10 місяців поспіль – аж до наступного літа.

Про що слід додати – у КП «Кременчукводоканал» також є інші борги – за електроенергію, через що мешканцям міста обмежили постачання питної води.

Пропозиція репортера – вищі керівники підприємства можуть проявити в цьому випадку розуміння й відмовитися від зарплати взагалі. Натомість керівники міськвиконкому, які контролюють ситуацію, можуть теж підтримати цю ініціативу.

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 123 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 827 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 871 0