Новини з 1996 року

Не платити. У Кременчуці депутати міськради засудять «Кременчукгаз» й звернуться в поліцію

Олександр Курилов 11 квітня 2016 15:52 1368 0

Депутати Кременчуцької міської ради закликають мешканців міста не оплачувати підвищені рахунки, які громадяни  минулого тижня отримали від ПАТ «Кременчукгаз».

Одночасно міська рада подасть до суду позов на ПАТ «Кременчукгаз» і звернеться в поліцію.

Причина звернення – рахунки про збільшену оплату за користування газом, які мають оплатити громадяни і в яких людям нараховано підвищену оплату заднім числом.

Саме ж газове питання депутати міськради розглянуть на черговій сесії.

Питання, яке розглядатимуть, окрім платіжок,  – порушення ПАТ «Кременчукгаз» Закону про комерційний облік природного газу й мова тут – про встановлення лічильників.

Щодо оплати нових підвищених рахунків за користування газом, то поспішати з їх оплатою не потрібно й слід чекати сесію міськради. Принаймні такий висновок оприлюднили депутати зі спеціальної комісії, яка створена з газових питань і представники якої засідали сьогодні.

Головне, з чим обранці кременчужан погодилися, – це питання буде розглянуто на черговій сесії міськради. На нього винесуть спеціальне рішення з закликами до уряду, поліції й саме рішення "Кременчукгазу" щодо збільшених сум оплати на сесії буде названо незаконним.

Однак чи буде скасовано платіжки й переписано в частині оплати за газ, стане відомо лише на сесії міськради за два тижні.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1280 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1944 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2495 0