Новини з 1996 року

Не питайте, куди зникла кременчуцька поліція? Вони "працюють" на парковому блок-посту. Відео

Олександр Курилов 26 серпня 2019 13:00 796 0

Жителям Кременчука не слід переживати, якщо за їх викликами з поліції на місце пригоди довго ніхто не їде й можливо взагалі не приїде.

Просто слід до ситуації ставитися серйозно й розуміти, що  у них – нових кременчуцьких поліцейських та представників місцевого батальйону Нацгвардії – геть інші справи…

Це типова картина кременчуцького життя – зокрема роботи наших правоохоронців, які сьогодні кагалом чергують в парку «Придніпровський».

Громадський активіст нашого міста Геннадій Тертичний так повідомляє про те, що відбувається у нас щодня й вже два місяці поспіль.

«Мешканці Кременчука повинні знати, що, коли вас серед білого дня грабують, б’ють або не дай Бог вбивають, вам не варто очікувати на допомогу, бо немає кому займатися вашими дрібницями.

Замість того, щоб патрулювати місто та миттєво реагувати на виклики, 8 правоохоронців (4 велопатрулі та 4 нацгвардійця) майже кожного дня біля парку Придніпровського облаштовують блокпост.

Тут вони  виконують свій першочерговий обов'язок - накладання штрафу ПДР батькам, які приїжджають разом з дітьми відпочити та погратися на набережній або на дитячий майданчик.

Але після цього відео - пропоную скачати для показу- усі водії, яких ця організована бригада поліцейських штрафувала, повинні знати, що на вас могли і не накладати штраф, якби ви чуйно і по-товариські усміхалися поліцейським, як ці гарні козаки на гелендвагені.

І зверніть увагу, в той же час - позаду стоїть таксі, якому поліцейський навпаки виписує штраф, електронну постанову, яку видно в кінці відео», - розповідає про побачене громадський активіст.

Й питання там справді є.

Одне з таких до наших правоохоронців – можливо у них бажання поставити намет й жити в ньому в парку. Все ж – природа і штрафи.

Й це не те, що кременчуцькі вулиці та люди зі своїми проханнями  про допомогу, яку їм доводиться чекати по дві години.

 

 


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2434 0