Новини з 1996 року

Не парад вишиванок у парку Миру. Мер Кременчука Малецький понизив статус Дня Незалежності

Олександр Курилов 20 серпня 2018 10:17 2256 0

У Кременчуці відзначення 27-ої річниці з Дня Незалежності відбуватиметься за зменшеного виконкомом статусу й ніяких загальноміських парадів вишиванок або інших великих заходів у місті не планується.

Так само не планується широкого залучення громадськості до участі в Дні Прапора або покладання квітів до могил наших військових, які загинули, захищаючи Україну на сході від російських «ихтамнетов».

Однак будуть проведені заходи в мікрорайонах, зразка «відкриття на Молодіжному контакт-центру №2 після капітального ремонту», участь у яких візьме заступник міського голови Малецького, Ольга Усанова…

Це  відповідь виконкому на гарячі дебати в кременчуцьких групах Фейсбуку сьогодні, під час яких  користувачі запитують, чи буде в місті парад вишиванок?

Та коли громадяни дізнаються, що такий начебто буде в парку Миру, то заявляють про свою відмову їхати в цей бік міста з двома пересадками.

Слід сказати, що, за планами міськвиконкому, ніякий парад вишиванок або урочиста хода мешканців на День Незалежності від ПК «Кредмаш» до площі Незалежності цього року, як і минулого та позаминулого, - не проводиться.

Мова про оприлюднений минулої п’ятниці план заходів міськвиконкому.

Із цього приводу повідомлень два.

Перше – від прес-служби міськвиконкому про парад вишиванок у парку Миру 24 серпня, який начебто буде.

Однак у планах заходів міськвиконкому про це - жодного нагадування.

Натомість є інше.

Керівник оргвідділу О. Безугла  повідомляє про проведення в парку Миру сімейного фестивалю в перший половині святкового дня та концерт, який проведуть художні колективи міста в парку «Придніпровському» о 18-00.

Також у місті буде проведено велопробіг і на сцені Придніпровського парку нагороджуватимуть учасників обмеженого конкурсу з кращої вишиванки.

Звідки така обмеженість і чому мер Малецький зменшив у Кременчуці статус відзначення державного свята? Чому наші чиновники взагалі обмежили в цей день до мінімуму спілкування з людьми?

Відповідь на це запитання – тільки одна. Меру Кременчука Віталію Малецькому та нардепу Юрію Шаповалову немає що показати жителям і немає чого їм сказати.

Це в Україні на державному рівні зміцнюють армію, відкривають нові заводи й домовляються, аби на тому ж КВБЗ вже з вересня почали збирати американські тепловози… Десь будуються нові дороги й ремонтуються  в повному обсязі школи.

У Кременчуці якщо міськвиконком щось і змінює, то лише тарифи в бік подорожчання.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0