Новини з 1996 року

Не очікувано і невесело. КП «Теплоенерго» з усіма бойлерними відключать за борги від електроенергії

Олександр Курилов 09 листопад 2019 19:01 319 0

Адміністрація ПАТ «Полтаваобленерго» оприлюднило оголошення про відключення від електроенергії комунального підприємства «Теплоенерго» з 20 листопада.

Останньому відключать вже не лише електрику в приміщенні, що на вулиці Софіївській де засідають комунальні начальники, але й всі бойлерні, тобто центральні теплові пункти разом з їхніми насосами підкачки теплоносія та гарячої води.

Як реагуватимуть на все наші чиновники , яким через солідарність з жителями слід би теж було відключити від електроенергії міськвиконком – на це запитання поки що немає відповіді.

Єдине що є – це запитання: у міста за нинішніх керівників хоч вистачить калориферів та теплових вентиляторів, аби обігріти школи, лікарні та дитячі садки? Текст оголошення про погане міське майбутнє – наступний.

«АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», що виконує функції оператора системи розподілу, 6 листопада 2019 року отримало вимогу постачальника електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ СІСТЕМ» припинити електроживлення споживачу КП «Теплоенерго» м. Кременчук 20 листопада 2019 року за заборгованість з оплати за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору, укладеного між постачальником електричної енергії та споживачем.

Згідно з п. 3.14 статті 46 Закону України «Про ринок електричної енергії», оператор системи розподілу, функції якого виконує АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», зобов`язаний припинити електроживлення споживача за зверненням електропостачальника у порядку, визначеному Кодексом систем розподілу.

Інформуємо вас, що у разі відсутності звернення від електропостачальника щодо відкликання вимоги по відключенню споживача, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» буде вимушене з 20 листопада 2019 року припинити розподіл електричної енергії по 137 об`єктах КП «Теплоенерго», згідно з вимогами розділу VIІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018р. зі змінами та доповненнями та розділу 11.5 Кодексу системи розподілу, затвердженого Постановою №310 від 14.03.2018р.»

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 145 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 534 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 189 0