Новини з 1996 року

Не мовчіть. Головлікар Сичов поверне гроші хворим, протизаконно стягнуті за медичні послуги

Олександр Курилов 12 лютого 2018 18:05 2946 0

У Кременчуці – фундаментальний скандал, якого в місті ще не було.

Мова в цьому скандалі про гроші, стягнуті за стентування та коронографію, які головний лікар Третьої міської лікарні Віктор Сичов взяв з родини мешканців Крюкова – Анатолія та Наталії Сороки.

Зміст прецеденту – за коронографію й два стенти кременчужанин Антолій Сорока заплатив у лікарню майже 90 тисяч гривень.

При цьому чоловік, якого в кардіологію привезла швидка допомога, заплатив за два стенти 81 тисячу гривень та ще 5600 грн – за обстеження, або коронографію.

Такий випадок стався в медичному закладі в грудні 2017 року, а вже в лютому 2018-го дружина хворого звернулася з листами до міськвиконкому й, зокрема, до міського голови Кременчука Віталія Малецького.

Прохання до мера міста тут одне: пояснити, чому при фінансуванні програми «Стоп інфаркт» у Третій міській лікарні з міського бюджету головний лікар цього закладу стягує ще й додаткові кошти з пацієнтів?

А інше й не менш цікаве – це обстеження, або коронографія, яке в нас проводиться на обладнанні, наданому обласним департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

Таке обстеження, яке мало бути для мешканців міста безкоштовним, обійшлося хворому в 5600 грн.

Слід додати, що головлікар Сичов у цій справі неправий з самого початку.

Він стягнув гроші за те, що має бути для кременчужан безкоштовним, бо кошти за таке медичне втручання вже сплачено з бюджету.

Інше й теж важливе – сам прецедент з грошима в міській лікарні.

І як би мер Кременчука Малецький не критикував попередника пана Сичова, колишнього головлікаря Третьої міської лікарні Вадима Українця, але в того ніколи не було таких жахливих випадків з видавлювання грошей з пацієнтів.

Однак нині в Кременчуці все по-іншому.

От тільки зміни ці для жителів – ненормальні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись