Новини з 1996 року

Не можна терпіти хамство. Проти мера Малецького відкриють кримінальне провадження

Валерія Макряшина 16 квітня 2020 16:30 4090 0

Автозаводський районний суд зобов’язав міське відділення поліції відкрити кримінальне провадження проти міського голови Кременчука Віталія Малецького по факту заяви від редактора газети «Програма плюс» Олександра Курилова.

Мова в заяві про вкрай недопустиму поведінку нашого міського голови, який попри те, що є чиновником, дозволяє вести себе по-хамськи.

Чоловік не знайшов нічого іншого, ніж на офіційному заході у міськвиконкомі дозволити собі вражаюче образливі випади проти журналіста газети «Програма плюс»Образливі, при тому що репортер лише закликав наших чиновників припинити рекламуватися під час пандемії на наданні допомоги продуктами харчування, які місто отримало від компанії АТБ та фонду «Життєлюб».

Й з того, що дозволив собі на нещодавній нараді міський голова – мова буквально про все: починаючи від простої критики і завершуючи прилюдними образами представника ЗМІ.

Про що слід додати – редакція видання «Програма плюс» добре розуміє, чому міський голова Кременчука Віталій Малецький так себе поводить.

І немає сумнівів, що він вважає себе кременчуцьким ідолом. Але це врешті його особисте питання й він може вважати себе ким завгодно. От тільки своє хамство, хоч міському голові Кременчука, хоч комусь іншому – слід залишати вдома й головне: офіційна особа не може порушувати закон.

Тож, можливо під час кримінального розслідування цієї справи все це поліцейські і пояснять нашому міському голові. На що і сподіваємося.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 176 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 467 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1574 0