Новини з 1996 року

Не магнітні бурі. Кременчуцькі комунальники списали вчорашній потоп на «Аврорі» на «залпові» опади

Олександр Курилов 07 травня 2018 10:13 666 0

Фахівці управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Кременчука знайшли, як правильно пояснювати комунальні негаразди.

І такий приклад з учорашнього повідомлення про потоп на Молодіжному, головна причина якого – природні обставини.

З цього приводу керівник УЖКГ Іван Москалик у соціальних мережах зазначає:

«Департамент Жкг КмрУ результаті залпових опадів у місті Кременчуці в деяких районах зливова каналізація не встигала відводити воду, внаслідок чого відбулося підтоплення проїжджої частини».

Однак на фото, яке додається, ми бачимо не стільки залпові  опади, як простого кременчуцького пожежника, який руками збирає сміття з решітки зливової каналізації. Й слід сказати, що таке пожежно-водяне  рятування виявилося ефективним, а проспект Лесі Українки, в районі "Аврори", саме через бруд, який ніхто до цього не прибирав, і затопило.

«Програма плюс» висловлює своє захоплення  начальником УЖКГ міста Іваном Москаликом,  який придумав таке пояснення як «залпові опади».

І здається, що такі літературні пошуки пояснення причин міських негараздів у цьому випадку можна продовжити.

Зокрема, розповідати, що ями на наших дорогах утворюються від аномально важкого снігу, а асфальт репається,  бо в космосі відбуваються надпотужні магнітні бурі.

А ще можна все пояснювати зміною течії Гольфстріму, тобто поле для бездіяльності й фантастичних її пояснень у наших комунальників просто безмежне.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись