Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

НЕ КАЖІТЬ, ЩО НЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ ПРО ГОЛОД. Виконкомівські ЗМІ агітують кременчужан їсти їжаків

Олександр Курилов 16 жовтня 2015 12:07 1670 0

Мешканцям нашого міста пропонують їсти їжаків і лікуватися жиром їжаків – по столовій ложці жиру тричі на день. Ще кременчужанам пропонують спробувати їжаків на смак, але в томаті… За тим, що написано, - їжаки смачні.

Це – провладна газета «Автограф» зі своїми дивними політично-кулінарними рецептами напередодні виборів 25 жовтня, в якій мешканцям нашого міста  прозоро натякають на їхнє майбутнє.  

Чи означають нові рецепти – «Їжаки в томаті», що після виборів, у випадку перемоги наших чиновників – Віктора Калашника, Віталія Малецького…  у кременчужан не буде навіть хліба? Натомість з голоду всі почнуть ловити і їсти  їжаків?

Прямої відповіді у провладному виданні «Автограф» на це запитання  не має.

Втім «кулінарні» рецепти, випущені стотисячним тиражем – як їсти (з голоду) їжаків, у агітаційному виданні «батьків» нашого міста, говорять самі за себе.

І рекомендують нам з цього приводу у міськвиконкомівській газеті таке – «…Ретельно очистіть їжака від колючок, зберігши цілою шкурку, та випатрайте його. Потім проваріть тушку півгодини в солоній воді, аби позбутися характерного запаху…»

Слід сказати, що видання наших градоначальників рекомендує не лише їсти їжаків.

Передбачаючи, що ситуація з лікуванням (якщо чиновники мерії  переможуть. – Авт.), погіршиться вдесятеро, теж владне видання рекомендує – «застосовувати жир з їжака для лікування застуди чи бронхіту».

Загалом цікаві настанови, де пояснюють - як топити жир з їжака, як він густіє на холоді й такі ж кулінарні рецепти – «їжаки в томатному соусі».

Про що слід додати – так це подякувати чиновникам Кременчуцького міського виконавчого комітету.

Натяк ваш з рецептами на голодний день, у випадку вашого обрання знову, люди, й не тільки репортер, зрозуміли саме так, як у вашій газеті написано.

Однак слід сказати, що загалом це не перший випадок таких речей з рецептами на день, коли немає ні грошей, ні роботи.

У тій же Полтаві два роки тому відбувся судовий процес над раніше судимими мешканцями, які в обласному центрі ловили й варили котів. Тоді  винні отримали реальне покарання.

Ще з прикладів, але вже нашого міста, – недавні події на КП «Спецсервіс Кременчук», де схожа ситуація була з бродячими собаками. Але в цьому випадку жир з цих собак ніхто не топив – рука не піднялася.  Нині ж нас готують до того, що найгірше все-таки станеться.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 809 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1499 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1504 0