Новини з 1996 року

Не хочуть йти в сарай. Учасники АТО прийшли до міського голови Кременчука Малецького за приміщенням

Олександр Курилов 21 листопад 2016 11:10 1149 0

Учасники громадської організації «Ветерани АТО – Кременчук», яку очолює  колишній нацгвардієць Микола Кравченко, прийшли сьогодні до міського голови Кременчука Віталія Малецького, аби міськвиконком виділив для організації  колишніх військових  приміщення.

Попередня пропозиція до вйськових обрати собі для офісу чи то сарай, чи майстерню, а саме такий лист відправив військовим перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко, захисників України не влаштовує.

Це розмова мера міста Малецького з учасниками АТО сьогодні у виконкомі,  під час якої мер вимушений розрулювати скандал, який зініціював з військовими  його  перший заступник.

Про що слід додати – представник військових Микола Кравченко побував у приміщеннях, які для військових пропонує перший віце-мер, і всі ці руїни сфотографував.

Зворотна заява першого віце-мера Пелипенка, який пропонував учасникам АТО взяти під офіс сарай, – надалі міські чиновники виставлятимуть фотографії приміщень, які пропонують взяти громадським організаціям в оренду.

Останнє – вибачення перед військовими від чиновників, які хотіли поселити громадську організацію  в сараї,  на зібранні  в міськвиконкомі не пролунало.

Щодо підсумку, то громадська організація учасників АТО залишиться у приміщенні, з якого їх виселяли, до квітня. Далі це питання вирішать.

Теги: Захисники України -учасники АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 114 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 316 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 460 0