Новини з 1996 року

Не дуже гучно, але дуже наполегливо. Кременчужан агітують встановлювати собі бойлери – міськрада

Олександр Курилов 18 жовтня 2019 14:32 722 0

Мешканцям міста краще встановлювати собі бойлери й таким способом рятувати від банкрутства КП «Теплоенерго», яке втрачає на гарячій воді щомісяця по 4,9 мільйона гривень.

Це депутатська комісія міськради з питань бюджету сьогодні, на якій обговорювали стан справ на КП «Теплоенерго», яке винне всім і проти якого «Укртрансгаз» відкрив судове провадження за мільйонні борги.

Як розповів на засіданні депутатської комісії керівник УЖКГ Іван Москалик, такий перехід на власні бойлери буде безболісним, бо 70 відсотків мешканців нашого міста вже їх давно встановили.

Про що слід додати – на самій комісії депутати відзначали, що мешканці не мають права їх встановлювати, хоча ніхто це не перевіряє й покарання за цю справу не передбачено.

Єдине, що слід додати, – відповісти на запитання: чи справді гаряча вода, отримана у своєму бойлері, буде дешевшою, ніж якщо її отримувати від теплопостачальників?

За тим, що можна знайти в Інтернеті, – на підігрів води бойлером витрачається щодня 3-4 кіловати електрики, при вартості кіловата 1,68 грн, якщо споживання родини більше 100 кВт на місяць.

Щодо вартості гарячої води, то вона в Кременчуці є однією з найдорожчих в Україні.

Приклад такий: у Києві вартість гарячого водопостачання за один куб складає 84,45 гривень.

У Кременчуці вартість гарячої води, яку постачає КП «Теплоенерго», - 108,084 гривні за куб. У випадку, якщо постачальником є Кременчуцька ТЕЦ, то мова про 127,58 грн за куб.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1403 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2394 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3020 0