Новини з 1996 року

НЕ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ У КРЕМЕНЧУЦІ, А ГІРШЕ. Сітка платних «фіолетових» агітаторів запрацювала знову

Олександр Курилов 03 листопад 2015 11:18 1026 0

У Кременчуці знову відновлено роботу платної сітки агітаторів – старших по кварталах, будинках та під’їздах, які агітують за кандидата в мери Малецького на платній основі.

Заробітна плата старшого по кварталу у такій сітці – від 2 до 3 тисяч гривень. Гроші як старшим у мікрорайонах, так і «бригадирам» у багатоповерхових будинках готівкою вже виплачено. Виплачено вчора, якраз коли у міськовиконкомі губернатор Полтавщини Головко проводив нараду за висновками першого туру виборів у Кременчуці.

Відповідну інформацію репортеру розповіли одразу два незалежних джерела з протилежних районів міста. За тим, що оприлюднено, на другий тур виборів міського голови ця сітка платних агітаторів отримала більш чіткі вказівки для голосування й запрацювала на  всю потужність.

Більш чіткі агітаційні вказівки стосуються переліку складання адрес, за якими проживають прихильники віце-мера Віталія Малецького і яких у день голосування слід буде умовляти прийти на вибори. Цих прихильників слід окремо записувати з точними даними.

Одночасно активізувалася також спеціальна агітаційна бригада, пов’язана зі зняттям телевізійних сюжетів про цього кандидата.

Як відомо, 15 листопада у Кременчуці відбудеться другий тур виборів міського голови. Серед кандидатів – перший заступник міського голови Віктор Калашник та його заступник – віце-мер Віталій Малецький.

Як планує перший віце-мер побороти сітку платних агітаторів – поки що невідомо. Єдине, що можна сказати з цього приводу, – у кременчуцькій міліції теж міркують, як припинити у місті платні вибори хоч до Верховної Ради, хоч до міської, результати яких у нас купують уже 5 років поспіль. 

  

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись