Новини з 1996 року

НЕ ДОРОСЛИ. У КРЕМЕНЧУЦІ СЬОГОДНІ НЕ ДЕПУТАТАМ ЗЕМЛЮ ПІД ГАРАЖІ НЕ ПОДАЮТЬ. Останній акорд райради

Олександр Курилов 17 вересня 2015 13:13 604 0

Депутати Автозаводської районної ради, які сьогодні, о 15-00,  проведуть своє останнє сесійне засідання й далі розійдуться підраховувати, що кому вдалося, також сьогодні теж приймуть друге рекордне рішення з часів свого існування.

Його зміст – обранці мешканців Автозаводського району (Автозаводська райрада)  відмовлять в отриманні гаражів одразу 81-у мешканцю нашого міста, які просять виділити їм ділянки під гаражі в районі гаражного кооперативу «Лада 2».

Офіційна причина відмови, яка пролунає, – в цьому районі всі вільні площі вже забронювало для себе комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука».

Тобто після виборів 25 жовтня у місті знову почнеться епопея з демонтажем гаражів, кіосків та всього іншого, що можна забрати у людей.

Про що слід додати – є ще неофіційна причина відмов і вона звучить так: якби заявники були чиновниками або депутатами, то їхнє питання задовольнили б. А так – "пишіть до чиновників та депутатів іще".

Але якби були чиновниками, то в такому випадку отримали б одразу по чотири ділянки для гаражів  для себе, як це практикується в Автозаводській районній раді.

Усі інші, у випадку -  якби депутати, отримали б по одній земельній ділянці, як це було з такими відомими місцевими «борцями-правдорубами», як Савченко, Галата чи Стасюк.

На жаль, заявники – не є обранцями мешканців міста і в кабінети вони не вхожі. А раз так, то мрії їхні не здійсняться, до речі, разом із законом теж.

  

Теги: Автозаводська райрадаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись