Новини з 1996 року

Не допоміг, а познущався. Мер «звернувся» за роз’ясненнями по оплаті за газ до «Кременчукгазу»

Олександр Курилов 07 квітня 2016 11:41 1315 0

Міський голова Кременчука Малецький «відреагував» на численні звернення та запити мешканців міста, які звертаються до міського голови, губернатора Полтавщини, уряду з вимогою пояснень щодо нових платіжок за газ.

От тільки реакція міського голови Віталія Малецького на прохання людей – жахлива.

Про те, що люди просять дізнатися за «раптовий борг», а мер Кременчука – реагує, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

«До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, починаючи з 5 квітня поточного року, надходить багато звернень від мешканців щодо збільшення нарахувань у платіжних повідомленнях  за березень 2016 року за послуги газопостачання.

Міський голова Віталій Малецький звернувся листом до директора ТОВ «Кременчукгазпостачання» В.А. Кузьминського щодо надання роз’яснень з цього питання», - повідомляють чиновники мерії.

Далі ж, з огляду на «повідомлення» від Малецького,  залишається сказати так: невідомо як доставляв свій запит міський голова до ПАТ «Кременчукгаз», бо наш мер живе на вулиці Європейський (Щорса), а ПАТ «Кременчукгаз»  розташоване за квартал від його будинку – на пров. Героїв Бреста.

Однак з таким успіхом,  ніж звертатися до невідомого більшості кременчужан  товариства з обмеженою відповідальністю, яке  «живе» в тій  же конторі «Кременчукгазу», Віталій Малецький міг б звернутися і до бабусь, які сидять перед його під’їздом на лавці.

Вони, напевне, знають більше, ніж те, що скажуть про норму споживання газу  підприємці з ТОВ, справжня назва  - "КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ".

Бо в засновниках цього ТОВ ми бачимо все того ж представника Партії регіонів з Херсона Віктора Попова. А ще в засновниках цього товариства з обмеженою відповідальністю ми бачимо Міністерство енергетики та вугільної промисловості, міністр якого – Демчишин.

Звідси й питання до  міського голови Кременчука – Віталія Малецького й воно таке.

Чому ви – перша особа нашого міста - ходите манівцями й невідомо де, якщо потрібно зателефонувати в уряд міністру енергетики або в Кабмін?

На крайній випадок  – саме їм потрібно писати листи, а не у «Кременчукгаз», з його «постачанням», що розташовано від вас через дорогу й де вже визначили боржниками мешканців нашого міста.   

 

Теги: Комунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1114 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2118 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2732 0