Новини з 1996 року

Не державні діячі, але комунальники. Будинки в центрі Кременчука обвішають пам’ятними дошками

kurilov 17 серпня 2015 11:08 517 0

Комісія міськвиконкому з питань перейменування назв вулиць дала дозвіл на встановлення нової пам’ятної дошки на будинку, що по бул. Пушкіна, 21.

Нову дошку присвятять покійному екс-меру Ігорю Соколову, колишньому заступнику міського голови з УЖКГ часів Івана Пономаренка, про що просить донька колишнього комунальника. Відповідне засідання, на якому проголосували за таке рішення, відбулося у мерії минулого тижня.

Загалом цікаві дебати з цього приводу відбулися успішно. Точок зору, яких обговорювали, - дві.

За першою – кременчуцьким градоначальникам взагалі ставити ніяких пам’ятних знаків не потрібно. Причина – вони за свою роботу отримували елітні квартири (раніше  й справді цей будинок належав до числа елітних, бо кращих не було) та велику заробітну плату.

Друга точка зору – все- таки Ігор Соколов був відомою людиною у нашому місті. Єдине, що, як на репортера, – на самій пам’ятній дошці у цьому випадку не варто писати, що встановлено  «як пам'ять про державного діяча». Бо це буде просто смішно.

Остаточне рішення – пам’ятній дошці на стіні будинку, де, до речі, проживав не лише один Ігор Соколов, але й інші відомі кременчужани, – бути.

Єдине з цього приводу, про що слід додати, – загалом у нашому місті мала б бути книга пам’яті, до якої слід було б заносити мешканців нашого міста, які відзначилися за своє життя.

У такому випадку в історії Кременчука залишалися б прізвища не тільки наших градоначальників, але й учителів, лікарів, простих робітників, які теж за своє життя зробили немало для тих, хто жив з ними поруч.

О.Курилов

 

Теги: Кременчуцький міськвиконком

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись