Новини з 1996 року

Не дамо красти наше сміття! Деївське звалище огородять бетонним парканом - УЖКГ міськвиконкому

Олександр Курилов 01 лютого 2019 10:50 326 0

Найбільш витратним у Кременчуці у 2019 році, незважаючи на те, що тарифи на тепло в нашому місті – найвищі в Україні, буде утримання комунального підприємства «Теплоенерго».

На нього з міського бюджету цього року витратять додатково  62 мільйони гривень, при тому, що з нашими новими й найбільшими тарифами на тепло в Україні цьому підприємству всі мешканці міста сплачуватимуть по 108 гривень за кожну отриману гігакалорію тепла.

Кошти  виділятимуться як на фінансову підтримку діяльності комунального підприємства, так і на виплату зарплати його працівникам…

Це управління житлово-комунального господарства міськвиконкому оприлюднило уточнені  показники фінансування комунальних підприємств Кременчука у 2019 році, які будуть затверджені депутатами міськради на черговій сесії в лютому.

На другому місці за витратами наших податків цього року опиниться КАТП 1628, підприємство, яке займається очищенням міста.

І головні плани в наших сміттєвиків – це не те, що ми думали, зразка встановлення спеціального сміттєпереробного заводу, все буде простіше і відповідатиме традиціям нинішньої міської влади.

Головна стаття витрат цього року – побудувати навколо Деївського звалища бетонний паркан, на що з міського бюджету виділять 4 мільйони гривень.

А ще на території КАТП 1628 будуватимуть спеціальне приміщення, в якому зберігатимуть старі ртутні лампи. Очікується, що на цю справу виділять 900 тисяч гривень, а сама будівля для зберігання ртуті буде розташована не в Кременчуці серед житлових кварталів.

Також комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» проситиме в депутатів міськради 5 мільйонів гривень для проведення капітального ремонту міських зупинок громадського транспорту, та ще 2 мільйони – на оплату зобов’язань 2018 року.

Яких саме зобов’язань і на що ці кошти витратять – на підприємстві такої дрібниці не уточнюють.

Щодо інших витрат коштів комунальних підприємств, то таких дві. По-перше, комунальному підприємству «Кременчукводоканал» потрібно 3 мільйони гривень, щоб цього року сплатити за кредит, який взяли у 2008 році.

По-друге, в УЖКГ не полишають планів купівлі спеціальної шведської амфібії за  4 мільйони гривень, щоб влітку косити нею водорості в Дніпрі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0