Новини з 1996 року

Не чіпайте дітей! Дорослі проти, аби виконком Кременчука використовував учнів шкіл для політики

Олександр Курилов 12 квітня 2018 11:11 5523 0

Жителі Кременчука висловлюють своє обурення тим, що чиновники нашого міськвиконкому використовують їхніх дітей для досягнення своєї політичної мети.

І причина тут одна – якщо комусь у мерії з наших чиновників потрібно використати дитину, то вони з успіхом можуть брати своїх дітей і робити задумане.

Це відома журналістка нашого міста, мешканка Крюкова Ольга Мінчук оприлюднила свою точку зору, в якій головне – досить використовувати дітей у політиці.

І пише Ольга в соціальних мережах з цього приводу так:

"Чому я проти того, щоб моя дитина ходила на зелену/фіолетову/гранатову толоку. По-перше, тому що мені незрозуміло, на підставі яких  нормативних документів у школі скасовують заняття (для мене це - підготовка до ЗНО та надолуження численних карантинів) і видають граблі з рукавичками.

Я вважаю,  що в Придніпровському парку чисто. На прибирання та утримання парку виділяється достатньо коштів з бюджету. Собаче лайно нехай приберуть їхні господарі. Реалізовувати прибиранням парку виховну мету мені теж не потрібно. Я це зробила без школи і без влади. За час проведення толок-суботників загальна картина чистоти в місті не змінюється.

Знаю, що після суботника за 20 метрів від мого під'їзду буде те саме, що вже кілька років. Тому що там паскудять і ніхто не прибирає. Щоб у місті було чисто, пряники у вигляді каші й печеньок не допоможуть.

Влада повинна як мінімум поставити баки для сміття на берегах Дніпра, а поліція - методично штрафувати. Тому що після того, як кременчужани перефарбують восьмий раз лавочки і вигребуть листя з парку, підуть на засраний, вибачте, берег Дніпра, до якого нікому немає діла. Більшість масових міських заходів (толоки, акції, суботники, пробіги), на жаль, мають політичний підтекст. І якщо дорослий може його розглядати й зробити вибір, то в підлітка його не залишається.

Сказали в школі так робити - значить так треба робити. Толоки й суботники - це маніпуляція. А мені не подобається, коли маніпулюють мною і моєю дитиною.

P.S. Право вибору - йти на толоку в п'ятницю або не йти - я залишила за ним».

Додати щось чи заперечити  у висновках репортеру Ользі Мінчук просто неможливо.

У наших чиновників є свої діти, якими вони можуть командувати, як їм заманеться. Однак лізти до чужих дітей та ще й використовувати їх у своїй політиці – зась.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись