Новини з 1996 року

Не буде у нас нового мосту через Дніпро. Нардеп Шаповалов розсварив Кременчук з китайцями. Вчора

Олександр Курилов 08 квітня 2017 14:28 784 0

Надалі якщо хтось з міських градоначальників, зразка нашого мера Віталія Малецького чи нардепа Юрія Шаповалова,  буде розповідати мешканцям  щось про новий  міст через Дніпро в Кременчуці, то жодному слову співрозмовника вірити не можна.

Знайте, вас обманюють з цими підписами за міст, з тим, що він колись буде в нашому місті, й різними такими ж дурницями,  зразка громадських слухань на мостову тему, – теж обманюють.

Це – висновок з учорашнього обговорення в Міському Палаці культури теми щодо потрібності будівництва нового мосту саме у нашому місті, але не в Горішніх Плавнях.

Захід під назвою «Громадські слухання»  організовували  міський голова Віталій Малецький і нардеп від нашого міста Юрій Шаповалов.

Напередодні наш нардеп провів спеціальне засідання транспортного комітету Верховної Ради, в якому він – секретар.  Тема засідання -  будівництво нового мосту в нашому місті.

Назва – багатообіцяюча й фінал цього засідання – прийняті рекомендації комітету, в яких надається беззаперечна перевага Кременчуку.  Але це рекомендації, які в принципі ні кого й ні до чого не зобов’язують.

За ними ж мала бути друга частина дій кременчуцького градоначальника Віталія Малецького й  нардепа Шаповалова. Вона в принципі й була,  й назву «Громадське обговорення», на яке прийшли  сімдесятирічні  громадянки пенсійного віку, – отримала.

От тільки, окрім пенсіонерів, чотирьох депутатів міської ради, нардепа Шаповалова, мера  Малецького та його заступників, більше на цьому зібранні нікого не було. Від уряду – нікого. Від  Укравтодору й від губернатора -  теж нікого.

Тобто серйозності в проведених слуханнях – нуль цілих і нуль десятих.

Вразило ж не стільки те, що пенсіонерам почали розповідати про саму історію мосту, яку вони, кременчужани, й так знають.

Також не вразила й поява на  цьому «громадському обговоренні» екс-мерів Анатолія Литвиненка чи Миколи Глухова, які сьогодні такі ж самі пенсіонери, як і ті, що сиділи в залі.

Однак вбило  інше. Присутнім під час цих довгих пояснень за неіснуючий, але потрібний новий міст,  а найближчий приклад – Запоріжжя, де такий міст уже будується 30 (тридцять)  років,  показали на екрані в залі  одне кіно.

Зміст цього, справді, «кіно» - репортаж комунального телебачення із засідання комітету Верховної Ради, де якраз нардеп Шаповалов агітував своїх колег за Кременчук  при виборі місця під новий міст.

Невідомо, з якого переляку це відео взагалі показали. Але на ньому вже наш нардеп Юрій Шаповалов  раптом обізвав китайську будівельну компанію, яка привезла  на Полтавщину три варіанти проекту мосту через Дніпро, – сумнівною й не тільки.

А після таких нерозумних слів пана Шаповалова у нас будуть проблеми вже не тільки мостові, але й міжнародні.  І мова тут, що нардеп вибачиться, звісно, за свою дурість і нерозумні промови, але дурнями залишимося ми.

Китайці – люди розумні  й відео, в якому їх наш нардеп трішки обклав  різними словами, – теж бачили. Єдине, що, вони представники державної компанії,  за якою збудований міст зі скла, чого ніде більше в світі немає. Шанс збудувати міст – це тільки кошти китайських  державних будівельників і ніякі більше. В Україні таких грошей немає і в наближчі десять років не буде точно.

 Однак  тут у Кременчуці цих будівельників наш нардеп опустив нижче плінтуса, хоча жодної потреби в такому  не було.

Що буде далі –  це більше знає наш нардеп Юрій Шаповалов і міський голова Кременчука Віталій Малецький.  І зрозуміло, що після таких слів нашого нардепа й такої організації, коли відсутні всі, хто щось може сказати про реальність проекту, – новий кременчуцький міст через Дніпро точно накрився мідним тазом.

Так що сидимо далі. Ніякого нового мосту через Дніпро після таких мерських слухань у Кременчуці не буде. І якщо у вас знову збиратимуть за цю справу підписи, то женіть таких прохачів геть. Бо все це – лапша на наші вуха.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись