Новини з 1996 року

НЕ БУДЕ У КРЕМЕНЧУЦІ «МІЖНАРОДНОЇ АВТОСТАНЦІЇ». Буде демонтаж паркану та будок біля Амстору

Олександр Курилов 02 листопад 2015 11:14 1426 0

Міський виконавчий комітет цієї п’ятниці прийме спеціальне рішення, за яким комунальники приберуть усі кіоски, які на стоянці біля «Амстору» як ознаку «Міжнародної автостанції» поставив перевізник, що опікується міжобласним та міждержавним пасажирським сполученням.

Відповідну інформацію про те, що нової автостанції на стоянці біля залізничного вокзалу не буде, оприлюднив керівник управління благоустрою міськвиконкому Сергій Гаріфов.

За його словами, поява на стоянці, звідки відправляються міжміські маршрутки, двох кіосків, паркану та шлагбаума, які поставив один з перевізників, – є незаконною.

Через це на засіданні міськвиконкому цієї п’ятниці буде прийнято рішення про їх знесення. Однак який вихід далі для перевізника, що займається міжміськими та міжнародними перевезеннями, – про це Сергій Гаріфов нічого не сказав.

Як відомо, у Кременчуці справою міжміських перевезень займаються дві фірми – 1558, 1556. Однак місяць тому в цю справу вліз також іще один їхній конкурент зі своїми автобусними рейсами «Кременчук-Москва».

Саме він і будує «автостанцію» - паркан, дві будки та шлагбаум. Без будки і шлагбаума його діяльність буде протизаконною, бо автобусні рейси, які це підприємство організовує, – міжнародні.

Загалом ніяких суперечок між нашими перевізниками не було б, аж поки новий конкурент не оголосив ціну заїзду на його «автовокзал» для маршрутних таксі, які перевозять пасажирів у Полтаву, Київ, Харків та Дніпропетровськ. Мова тут про 40 гривень, які стягуються за посадку пасажирів у маршрутку.

Очікується, що новий «автовокзал» буде демонтовано за тиждень. А поки що на телефони його власника направлять систему автододзвону «Какаду», аби ніхто не міг замовити квитки ні на Москву, ні на Львів, куди теж возить новий кременчуцький перевізник. 

Теги: Транспорт КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3697 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 133 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 337 0