Новини з 1996 року

Не буде у Кременчуці доріг. Вантажівки й тролейбуси «їдять» наш «якісний» асфальт. Апаратна нарада

Олександр Курилов 18 липня 2016 13:23 513 0

Кременчуцькі чиновники міркуватимуть над трафіком руху по міських вулицях вантажних автомобілів, які у місто під час перевищення температурного режиму  й всупереч рішенню мерії пропускають поліцейські.

Однак поки «батьки» Кременчука  міркуватимуть, що їм робити, увесь асфальт на наших дорогах, відремонтованих і невідремонтованих, ризикує попливти в невідомому напрямку, залишаючи самі траншеї.

Це апаратна нарада сьогодні у виконкомі й роздуми наших чиновників – що робити, аби зберегти дороги.

Сьогодні ж вони такі – через «якісний» ремонт траншеї від коліс на дорогах глибшають, у той час як сама дорога піднімається вгору.

За спостереженням міського голови Кременчука Віталія Малецького, ситуація з дорожнім покриттям на Полтавському проспекті вже критична. Натомість на вулиці Київській така криза починається, і її вже видно неозброєним оком. Але це дороги, які цього року вже відремонтували, зазначив міський голова.

Від нього й рецепт. Він такий – на дороги міста слід ставити муніципальний патруль, якого немає, або чиновників управління благоустрою міськвиконкому, які є.

Також, можливо, на міські дороги поставлять комплекси осьового  зважування вантажівок, і мерія готова два таких купити недорого – по сто тисяч гривень кожен.

Однак коли це може статися, якщо половина літа позаду?

Пояснення представника міської поліції з цього приводу – правоохоронці не можуть зупиняти великі вантажні автомобілі. За повноваженнями, поліція може виписати водію  штраф – 250 гривень, але не більше.

Про що слід додати – на дорожню тему свою точку зору також оприлюднив керівник УЖКГ міста Іван Москалик.

«За нинішньої погоди ніякий ремонт не врятує дорогу на тому ж мосту через Дніпро, почати який планується з наступного понеділка», - зазначив чиновник.

За численними виступами, а найбільше на нараді в мерії дісталося поліції, ніяких рішень прийнято не було.

Про те, що дороги наші «пливуть» не лише під колесами важких бензовозів, яких у міськвиконкомі сфотографували не один десяток, але під колесами тролейбусів теж, чиновники не говорили.

Про що наші чиновники також не говорили, так це про існуючі сьогодні способи ремонту наших шляхів. 

У Кременчуці нині дорожнє покриття від температури і навантаження, справді, «пливе», але не скрізь.

Для прикладу - асфальтне покритття на тому ж проспекті Свободи, який зробили  у 2010-у. Він «не пливе» й так само не розлазиться дорожнє покриття на німецькій дорозі у Піщаному. А цій дорозі вже 25 років і її жодного разу не ремонтували. 

А от у чому тут різниця, то на це запитання немає відповіді.

    

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись