Новини з 1996 року

Не будь, як Насіров!, - в аптеці Кременчука пропонують безкоштовно поміряти свій артеріальний тиск

Андрій Михайленко 07 березня 2017 13:58 502 0

У креативі працівників однієї з аптек Кременчука репортер "Програми Плюс" мав змогу пересвідчитися на власні очі.

Свої дії аптекарі вирішили не коментувати, але видно, що ними відстежуються останні події в Україні, резонансна справа навколо вже колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, зокрема, не виключається варіант того, що працівники аптеки вирішили поглузувати з намагань чиновника уникнути відповідальності за злочин, який йому приписують працівники НАБУ.

 

 

Читайте також: "З тебе 5 млн. грн. й переписати на нас бізнес ...", - депутат-втікач Онищенко приписує очільнику Полтавщини "наїзд". ВІДЕО

Як відомо, нещодавно правоохоронці зачитали пану Насірову повідомлення про підозру у вчиненні злочину, де фігурує цифра у 2 млрд. гривень у вигляді нанесених державі збитків.

Сам Насіров і його захист з моменту зачитування йому повідомлення про підозру до моменту взяття його під варту, згідно з рішенням суду, вказували, що вже екс-голова ДФСУ має проблеми серцево-судинного характеру.

Через це в багатьох активістів та народних депутатів виникла підозра, що Насіров імітує хворобу задля уникнення взяття під варту.

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаТаблоід Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись