Новини з 1996 року

Не бачити кременчуцьким тролейбусам навігації GPS як власних "вус"

Андрій Михайленко 17 грудня 2015 13:43 983 0

Впровадження навігаційної системи, завдяки якій можна було б відстежувати рух тролейбусів у Кремечуці, визнано непріоритетним для комунального громадського транспорту. Пріоритетом же визнано забезпечення безпеки користування тролейбусами у місті Кременчуці, а відповідна бюджетна програма міста з електротранспорту відправлена на переопрацювання. Таку позицію було підтримано вчора депутатами на комісії з питань ЖКГ.

Ініціатором переписування програми виступив депутат міськради від партії "УКРОП" Олександр Кальченко. Депутат звернув увагу присутніх на комісії на те, що вровадження системи GPS доречне у великих містах при організації єдиного диспетчерського центру. Окрім того, "укропівець" звернув увагу на те, що на даний час потребують заміни 209 опор тролейбусних ліній електропередач та 5,6 кілометрів мідного дроту.

Присутній на засіданні директор КП "Кременчуцьке тролейбусне управління" Олександр Вертюх перед депутатами зауважив, що замінити всі 209 опор та 5,6 кілометрів дроту в наступному році фізично неможливо. Чи можливо це зробити у разі залучення сторонніх субпідрядних організацій, не повідомлялося.

 

Директор КП "Кременчуцьке тролейбусне управління" Олександр Вертюх

 

На головному фото: депутат від партії "УКРОП" у міській раді Олександр Кальченко

 

Теги: Економіка КременчукаТранспорт КременчукаСесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1033 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1904 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 892 0