Новини з 1996 року

Не 40 поїздок, але виконання закону. Кременчуцькі учасники АТО не підтримують губернатора Полтавщини

Олександр Курилов 04 лютого 2016 14:40 785 0

Учасники АТО-кременчужани не погоджуються з новими правилами обласного департаменту з соціального захисту, в яких права громадян – обмежені. А самі такі правила без погодження з учасниками АТО й прийнято в Полтавській державній адміністрації.

Відповідну заяву «Програмі плюс» оприлюднив учасник антитерористичної операції й мешканець нашого міста - переселенець  Андрій Лебеденко.

«За тим, що було прийнято в обласній адміністрації губернатором Валерієм Головком, -  обмежено наші права. Обмежені права учасників бойових дій.

Рішення обласної влади, а мова про нібито пілотний проект, за яким кожен учасник АТО відтепер має право на 40 безкоштовних поїздок автобусами на міжміських і міжрайонних маршрутах,  порушує закони й Конституцію.

Тим більше, коли компенсацію за квитки повертатимуть колись через Укрпошту.

Але справа в тому, що одному учаснику АТО цих 40 поїздок на рік - вистачить. Іншим учасникам бойових дій, хто живе у селах, але їздить на роботу в районний центр, – цього мало.

Натомість саме це обмеження в кількості, яке прийнято обласним керівництвом, є нічим іншим, ніж обмеженням прав учасників АТО. У законодавстві  України таких обмежень, які втілили в життя на Полтавщині, - немає», - зазначив співрозмовник «Програмі плюс».  

 

 

Теги: Підтримка оборониЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1727 0