Новини з 1996 року

НЕ 1 КВІТНЯ. Депутат міськради Микола Бокован зупиняє війну чиновників проти телекомпанії «Візит»

Олександр Курилов 23 грудня 2015 13:56 884 0

Депутати Кременчуцької міської ради від партії «Поруч» припинили війну мерії з телекомпанією «Візит» і виступили за надання дозволу  власникам останньої оформити юридично земельну ділянку, яка зайнята яхт-клубом «Посейдон».

Відповідну пропозицію від мікрофона оприлюднив депутат міськради Микола Бокован, який висловив точку зору фракції партії «Поруч», аби піти назустріч власникам «Посейдона» - родині підприємців Мельників.

Чим саме викликана різка зміна поглядів, автор пропозиції не оголошував. Слід додати, що в сесійній залі знаходяться лише 36 депутатів міськради   й жодна з двох груп міськради – промерська й опозиційна до нього не мають більшості голосів у залі.

Загальний підсумок голосування з питання "Посейдона" - депутати міськради, а це вперше за останні чотири роки, підтримують рішення по телекомпанії "Візит". Проти - депутати міськради від фракції "Батьківщина".

Депутати міськради передають землю під Центральним ринком новим власникам. РИНОК УЖЕ ПЕРЕДАНО

Передавати чи ні земельну ділянку «Кременчуцькій торговій гільдії» новому підприємству – ТОВ «Олма», засновниками якого є донька Олега Бабаєва та дружина Євгена Холода?

Це дебати на сесії міськради. Виступає Оксана Піддубна, яка вимагає зняти питання на доопрацювання, бо майно на цій ділянці (Центральний ринок) знаходиться у банківський заставі.

Оксана Піддубна вже звернулася з цього приводу до Фонду гарантування вкладів, який перебрав на себе банківські борги Кременчуцької торгової гільдії.

Тож пропозиція Піддубної – зняти це питання з розгляду. На трибуні депутат міськради Ульянов, який говорить, що  була справа політичної розправи, а питання – юридично бездоганне.

Точка зору депутата Дениса Терещенка - питання потрібно зняти й міський ринок слід повернути місту,

 

Теги: Сесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 201 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 571 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 708 0