Новини з 1996 року

НАЗВУ СУСІДНЬОГО КОМСОМОЛЬСЬКА НА «ЛОНДОН НА ДНІПРІ» ПОКИ ЩО НЕ МІНЯТИМУТЬ

Олександр Курилов 10 вересня 2015 13:26 1083 0

Сьогоднішнє громадське обговорення можливої зміни назв вулиць сусіднього Комсомольська, де теж громадськість міркує, що робити з вулицею Леніна, та назвою свого міста, яке, у відповідності до закону про декомунізацію, слід змінити, – перенесено.

Нова дата обговорення, на яке пускають не всіх, але тих, хто міцно тримає в руці запрошення з міськвиконкому, – 17 вересня.

Втім гірше не саме перенесення дати обговорення, а відсутність пропозицій від мешканців нових оригінальних назв наддніпрянського міста, якими можна замінити слово «Комсомольськ».

Якщо з вулицями простіше, пропозиції для зміни  є, то нових оригінальних назв (пропозицій) – немає, розповіли «Програмі плюс» у міському виконавчому комітеті Комсомольська.

Відтак редакції залишається тільки висловити свої думки з цього приводу й таких у репортера дві.

За першою  - сусіднє місто можна назвати Лондон-на-Дніпрі. Така назва буде заспокійливою для власника Полтавського гірничозбагачувального комбінату й нардепа  Жеваго, офіс компанії якого розташовано у Лондоні, що стоїть на берегах англійської річки Темза.  

Тож вибір, певно, буде нормальним для народного депутата – який виїжджатиме з англійського Лондона, а потраплятиме в новий український Лондон-на-Дніпрі.

Щодо простих мешканців цього міста, то, як на репортера, найкраща назва в цьому випадку – «Залізне місто». Така назва відображатиме існуючий стан речей й, зокрема, життя мешканців невеликого містечка, в якому залізо переважає скрізь – у повітрі, в землі… 

 

Теги: благоустрій

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 400 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1517 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2503 0