Новини з 1996 року

НАЗК перевірить е-декларацію нардепа Юрія Шаповалова

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 10:30 723 0

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить електронну декларацію за 2015 рік (виправлену) народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова. 

Про це сказано в рішенні нацагентства від 11 лютого №446.

"Декларації для перевірки обрано Системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних кожною декларацією балів. Система розподіляє всі декларації за сумою набраних балів за встановленими критеріями – від найвищого значення до найнижчого. Рішення про проведення перевірок приймаються з урахуванням значення суми балів, починаючи з декларацій, які отримали найбільше значення.

Крім декларацій, які подали судді та депутати, Система обрала для перевірки декларації, подані, зокрема, Надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Польща, міськими головами, керівниками відомств та їх заступниками, а також посадовцями ДФС, прокуратури та НАБУ.

Національне агентство перевірить декларації на достовірність вказаних у них відомостей, точність оцінки задекларованих активів, наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення", - йдеться в повідомленні. 

Також під дослідження потрапили е-декларації заступника начальника ГУНП Полтавської області Дениса Захарченка (за 2016 рік), начальника Державної екологічної інспекції в Полтавській області - Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області Сергія Кравченка (за 2016 рік), суддів Апеляційного суду Полтавської області Лідії Пилипчук (за 2016 рік) та Олени Чумак (за 2016 рік).

Загалом перевірка охопить 180 високопосадовців, суддів та членів Вищої ради правосуддя.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись