Новини з 1996 року

Найстарішу будівлю Кременчука планують зробити доступною для містян

Ксенія Омельченко 10 липня 2017 15:37 527 0

Найстарішу у Кременчуці будівлю – кам’яну вежу для спостереження за рухом суден по Дніпру, яка знаходиться на території колишнього військового шпиталю за адресою: вул. Гоголя, 2, планують зробити доступною для жителів міста.

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький поставив перед своїм заступником Русланом Проценком та начальником відділу культури Володимиром Кондрашовим завдання відпрацювати питання щодо можливості реставрації вежі.

Ця історична  будівля входить до Переліку нерухомих пам'яток архітектури національного значення Полтавської області і занесена до Державного реєстру національного культурного надбання. 

Кам’яна вежа є історичною перлиною міста, тож потребує особливого догляду і захисту, та наразі всі споруди колишнього госпіталю передані  Національній Гвардії України. Тож питання, як зберегти та зробити будівлю доступною для відвідувачів, постає  не тільки перед міськрадою, але й перед командиром Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України Олександром Аленіним.

Залишається чекати, коли плани керівництва міста почнуть перетворюватися на конкретні дії. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3708 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 135 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 340 0