Новини з 1996 року

Найгірші маршрутки - ті, що везуть на мікрорайон до Піддубної. Транспорт "вбитий" - помста Малецького?

Марина Баніт 01 червня 2017 15:43 828 0

Якби був у місті рейтинг найгірших маршрутів Кременчука, можливо, 16 і 16а зайняли б перше місце. І про це розповідають самі кременчужани та фотографії, викладені в Інтернеті.

Забігаючи наперед, варто додати, що депутат Оксана Піддубна чи то всерйоз, чи то жартома вважає, що мер мстить всьому її мікрорайону, де вона живе. Вона заявила, що мер Віталій Малецький спеціально не приділяє уваги цим маршрутам, щоб нашкодити Оксані Піддубній.

Про це вона пише на своїй сторінці у ФБ:

«Та я сподіваюсь, мер розуміє, що нічого не робити в районі тільки тому, що там мешкаю я, це наплювати не просто на мешканців цілого мікрорайону, це наплювати на найбільш незахищених і найбільш вразливих - ДІТЕЙ та ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, оскільки діти мікрорайону вимушені щоранку впродовж навчального року добиратися до школи маршруткою, адже в нашому районі школи немає (і мер про це знає), а пенсіонери не мають можливості їздити тролейбусом, а лише маршрутом 16 або 16-А (і мер про це знає).

Тож, сподіваюся, що бажання мера створити мені негативний імідж (на вимогу "фіолетового" боса) не буде більшим за бажання створити нормальні умови проїзду не тільки працюючим мешканцям району, а і найбільш незахищеним верствам населення (дітям та людям похилого віку)».

Тож кременчужани створили відкритий лист до мера та оприлюднили його в Інтернеті:

«Відкритий лист меру Кременчука Малецькому В.О.!

Шановний Віталію Олексійовичу, я, як житель 304 кварталу, хочу звернути Вашу увагу на проблему перевезення пасажирів за маршрутом 16 і 16 а.

Їхню роботу назвати інакше як "знущанням над людьми" у мене язик не повертається.

Я постараюся Вам надати кілька кричущих фактів, а ви робіть висновки

1. Графік руху:

- Мало того, що після 22:00 перевізник взагалі припиняє свою роботу, так і протягом дня час очікування на зупинках легко може досягати 20- 30 хвилин, особливо у вихідні дні. Провівши досить багато часу в очікуванні маршрутки, я з упевненістю можу сказати, що транспортне сполучення з найближчими селами організовано набагато краще, ніж з нашим районом міста: можна побачити, як поїде не один 231 маршрут так і інші. До того ж 16 маршрут чомусь не підключений до системи INFO-BUS, яка дозволяє бачити автобуси на лінії і планувати свій час і не стояти по півгодини на зупинках. Особливо довге очікування "зручне" взимку з маленькими дітьми.

2. Про стан маршруток хочеться сказати окремо - це повний кошмар!

- Як такі автобуси допускають до роботи з людьми і куди дивляться ваші заступники - керівники транспортних служб - для мене загадка!

(Ну, може, і не загадка, але зараз не про це.)

Сидіння розташовані так близько один до одного, що туди залізе нога тільки дитини дошкільного віку.

Багато автобусів просто діряві і через ці дірки відмінно просочується дим від вихлопних газів у салон, і пасажирам стає, м'яко кажучи, "не по собі".

Вони всі в жахливому стані:

поламані, не зачиняються двері, сидіння зламані, в салоні валяється інвентар для миття автобуса, я вже не знаю, де вони їх миють, але явно не на мийці.

А недавно ми побачили автобус після "ремонту", там з'явилася свіженька підлога, але кудись пропали подвійні сидіння з лівого боку, вони там тепер одинарні. У зв'язку з цим хочеться попросити Вас передати господарю маршруту, щоб наступного разу не напружувалися з сидіннями, досить кинути трохи соломки і ОК.

Нижче наведу Вам фотодоказ усіх цих неподобств і, сподіваюся, Ви знайдете, кому і що сказати з цього приводу, тому що у 304 кварталі теж живуть кременчужани-платників податків.

Нехай хоч GPRS поставлять після підвищеного тарифу.

З повагою Віталій».

 

 

Теги: Транспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 448 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1175 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 877 0