Новини з 1996 року

НАЙБІЛЬШ КОРУМПОВАНЕ ВІДОМСТВО ПОВІДОМЛЯЄ. Через люстрацію звільнено першого заступника прокурора Кременчука

kurilov 06 липня 2015 20:37 729 0

Надалі у Кременчуці буде новий перший заступник прокурора міста. "Старий" перший заступник – Людмила Середа звільнена зі своєї посади, бо не пройшла люстрацію.

У часи проведення «Майдану» пані Людмила підписувала підозри про скоєння злочину місцевим активістам Революції Гідності, які, на свою біду, увійшли до міськвиконкому під час акції протесту півтора року тому.

Про що слід додати – з того, що є у міських колег, говориться -  пані Людмила вела справи по вбивству колишнього судді Автозаводського району Лободенка та колишнього мера Бабаєва…

Однак з тієї кількості повідомлень, на кого саме ці вбивства намагалися повісити, можна, як на репортера,  сказати про ціну тих розслідувань. І тут, у цих розслідуваннях,  мова як  не про колишнього губернатора Бугайчука, так про колишнього керівника міського "Майдану" Пилипенка чи його заступника Харченка. Саме на них спочатку спустили всіх "собак" , а сьогодні кримінал вішають на директора ТК "Візит" Олександра Мельника та керівника ГО "З питань боротьби з корупцією" Олександра Крижановського. Тож  можна зробити висновок про якість цих розслідувань.

Якість, як на автора, -  це допити у Полтаві з використанням електроструму і вибиванням зубів. Якість - це  намагання будь-що зробити з невинної людини цапа-відбувайла.

Чи буде продовження очищення цього корумпованого відомства? На це питання відповісти важко, але, як на автора, – у цьому відомстві, зокрема в обласному,  ще стільки роботи з очищення, що її вистачить не на одне покоління.

О.Курилов  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись