Новини з 1996 року

НАВКОЛО КРЕМЕНЧУКА СТАВЛЯТЬ БЛОКПОСТИ, АЛЕ ЗАГРОЗИ ВІЙНИ В НАШОМУ РАЙОНІ НЕМАЄ

Олександр Курилов 08 вересня 2015 15:34 819 0

Із сьогоднішнього дня навколо Кременчука – черговий етап командно-штабних навчань, який пов'язаний з легким переляком тих, хто про ці навчання не знає.

Які відомо, самі навчання почалися минулого тижня. Участь у них беруть військовозобов’язані з нашого міста, Кременчуцького району та Комсомольська.

Сьогодні ж черговий етап – встановлення блокпостів на дорогах та риття окопів.

Отже, за тим, що розповідають наші читачі, які дивуються – що сталося, бо скрізь озброєні автоматами та кулеметами чоловіки у формі, нині встановлено вже три блокпости.

Один - на дорозі з Полтави до Кременчука, перед поворотом до міста через Занасип. Другий блокпост розташовано на Полтавській трасі, біля повороту на Комсомольськ, і третій на самому Занасипу.

Слід сказати, що така масова поява озброєних людей, які до того ж копають окопи, а мова йде приблизно про триста учасників навчань, примушує раптових свідків, які це бачать з вікна свого авто, нервувати.

«Потрібно було хоч сповістити, аби люди не губилися в здогадках», - таке прохання до міського військового комісаріату оприлюднив один з читачів «Програми плюс».

У свою чергу ж слід сказати ще раз – нині у Кременчуці тривають командно-штабні навчання, які розраховані на 10 діб. Учасники навчань базуються в таборі відпочинку «Зоряний» і займаються за своєю програмою.    

 

Теги: Підтримка оборонивійськові навчання

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись