Новини з 1996 року

Навколо кандидатури адвоката Ульянова на посаду прокурора Кременчука - суперечки. Висловлюють сумніви

Андрій Михайленко 27 жовтня 2015 18:58 1370 0

Стало відомо, що відомий кременчуцький адвокат Руслан Ульянов має реальні шанси очолити міську прокуратуру. Це почали жваво обговорювати мешканці міста на Фейсбук

У ході обговорень громадські активісти Ольга Тіщенко та Кирило Климчук висловлюють сумніви щодо кандидатури пана Ульянова. Як Климчук, так і Тіщенко вважають, що у різниці між великими заробітками адвоката зараз та нинішній зарплаті прокурора криється підгрунтя для корупції.

"Я Вас знаю як адвоката з високими гонорарами... Як Ви збараєтесь жити на мізерну зарплату?..Чи невже знизите настільки свій спосіб життя?" - зауважує з цього приводу Тіщенко.

На це запитання сам Ульянов зауважив, що, окрім нього у сім'ї також заробляє його дружина (також правник. - Ред.), що у свою чергу теж може становити корупційні загрози. 

"Жінка-адвокат, він (Руслан Ульянов. - Ред.) - прокурор. Звертаєшся до жінки, сплачуєш чималенький гонорар і гарантованно ти виправданий! Сімейний підряд. Знайома Схема!" - вказує Климчук на корупційну схему, яка може виникнути.

На дані сумніви сам адвокат вказує, що у зв'язку з його можливою службою в прокуратурі  жінка-правник змушена буде відмовитись від роботи по кримінальних справах.

 

Теги: РеформиПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 937 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1765 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0