Новини з 1996 року

Навіть не смішно: нардеп Юрій Шаповалов хвалить ямковий ремонт доріг у Кременчуці

Валерія Макряшина 06 лютого 2019 11:20 932 0

Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов вирішив не чекати до 1 квітня, а порадувати містян досить смішним жартом на тему "Ремонт доріг у Кременчуці".

На своїй сторінці в мережі Facebook Шаповалов опублікував відповідний пост, у якому зазначає, що начебто Кременчук перший в Україні почав ямковий ремонт доріг. 

"Кременчук один з перших в Україні почав ямковий ремонт доріг.

Після сильних снігопадів це особливо актуально, адже складні погодні умови дуже вплинули на стан доріг.

Кременчуцьке ШРБУ використовує всі наявні в нього сили, щоб ямковий ремонт в умовах зими був особливо якісний. У хід іде рециклер, який нагріває асфальтну суміш, а також сучасний холодний асфальт вітчизняного виробництва.

У 2019 році кременчуцькі дорожники триматимуть рекордні обсяги ремонту доріг у Кременчуці. Нам цілком під силу за кілька років провести ремонт усіх кременчуцьких автошляхів", - написав нардеп. 

Об'єктивно дана інформація є надуманою та не відповідає дійсності, бо ремонт доріг відбувається в більшості областей України, зокрема у Львівській, Івано-Франківській, Кіровоградській областях, і Кременчук у цьому випадку не є першим.

Водночас спостереження кременчужан про те, як у нас кладуть асфальт, наштовхують на думку, що краще без асфальту, ніж з таким. 

Відповідні світлини тільки-но покладеного дорожнього покриття, які час від часу виставляють у мережі містяни, викликають обурення так шок. Шокована була й депутатка Оксана Піддубна, яка зазначила, що зі снігом на дорогах міста тане асфальтне покриття.

Проте нардеп, імовірно, давно не був у Кременчуці й, завчасно не отримавши повідомлення від наближених до нього містян про реальний стан доріг та їх ремонт, думає інакше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 458 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1782 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2878 0