Новини з 1996 року

Навіть Горішні Плавні та Світловодськ обігнали Кременчук у рейтингу відкритості використання бюджету

Марина Баніт 08 лютого 2018 12:35 375 0

Кременчук у рейтингу використання публічних коштів посів скромне 280 місце. Навіть Горішні Плавні посіли 209 місце, Світловодськ – 56 місце, а Лубни – 4 місце.

Міністерство фінансів України повідомило про переможців конкурсу Є-data Рейтинг. Найбільш відкритими з точки зору використання публічних коштів перед своїми громадянами є: Нетішин (Хмельницька обл.) з результатом 93,7%, далі Сколе (Львівська обл.) – 90,4%, треті – Заліщики (Тернопільська обл.) – 90,1%.

У конкурсі взяли участь 447 міст. Є-data Рейтинг проводився за трьома ключовими показниками: рівень реєстрації, приріст внесених документів, наповнення кабінетів.

Конкурс мав на меті поліпшити передовсім кількісні показники реалізації проекту: збільшити реєстрацію бюджетних установ на порталі та підвищити показники звітування про витрати бюджетних коштів. За результатами конкурсу, кількість незаповнених кабінетів на порталі зменшилася на 3%, кількість оприлюднених документів зросла на 2 млн, а рівень реєстрації збільшився на 4%.

Основним завданням на 2018 рік для команди Є-data та наступного конкурсу залишається реалізація кількісних показників та введення якісних, зокрема покращення реєстрів, повноти та якості внесених даних.

ТОП 10 найбільш відкритих міст за результатами Конкурсу Є-data Рейтинг. За посиланням тут можна переглянути інтерактивну карту і знайти своє місто в рейтингу з усіма показниками.

Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua – найбільша в Україні база відкритих даних у секторі публічних фінансів. Згідно із Законом України «Про відкритість використання публічних коштів» на порталі оприлюднюються всі транзакції Державної казначейської служби та інформація про використання коштів державного і місцевих бюджетів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись