Новини з 1996 року

Натовп, як у секонд-хенді, або Як у школі №19 пройшла святкова лінійка. ФОТО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 03 вересня 2018 11:30 3867 0

Сьогодні двері й загальноосвітньої школи №19 уперше відчинилися для багатьох першокласників. 108 учнів стануть першими учасниками проекту Нова українська школа. А ось для декого цей рік уже стане останнім і попереду їх чекає важкий шлях - шлях у доросле життя.

 

 

А шлях до місця, де проходила урочиста святкова лінійка, цього року був досить не святковим як для батьків, так і для самих школярів. Діти були змушені обходити будівлю закладу з іншого боку, деякі учні йшли прямо через стадіон, забруднюючи при цьому ідеально випрану шкільну форму. 

Причина цієї, м'яко кажучи, неприємності - ґанок школи й, відповідно, головний вхід закритий на ремонт, за який взявся горе-будівельник Сергій Галата. За словами директора школи Андрія Пашедіна, ремонт закінчиться десь 20-25 вересня, тож він порадив просто запастися терпінням. 

Після "святкового" привітання директора, першокласники відпустили в небо святкові кульки, які символізують і оголошують початок нового етапу в їхньому житті. Й це, варто зазначити, був один з найбільш приємних моментів свята. 

 

Після того, як пролунав перший дзвоник, лінійка завершилася й почався справжній хаос.

Так як головні двері школи були зачинені на ремонт, директор Андрій Пашедін сказав присутнім, щоб заходили через запасні, однак і вони, на його подив, також були зачинені.

Таке непорозуміння директор вдало зіпхнув на завгоспа й сказав учням та батькам заходити через ще одні...евакуаційні двері. Варто зазначити, що це дійство почало нагадувало натовп у секонд-хенді в день завезення товару. 

Й це насправді сумно, адже мало хто з посадовців, ремонтників чи самого керівництва школи подумав про настрій першачків, які запам'ятають цей день на все життя. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 262 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 231 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 394 0