Новини з 1996 року

Наступного року в бюджеті Кременчука передбачать 28,6 млн. грн. на співфінансування інвестпроектів

Віктор Крук 05 серпня 2016 14:50 699 0

Відповідний проект рішення, підготовлений управлінням економіки міськвиконкому, оприлюднено на веб-порталі Кременчуцької міської ради.

Проект рішення, що має назву «Про співфінансування інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального  розвитку у 2017 році в Полтавській області», передбачає в бюджеті міста Кременчука на 2017 рік співфінансування на загальну суму  28 млн 673 тис грн. для реалізації 4-х інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році в Полтавській області, в разі перемоги у конкурсному відборі цих проектів.

Це такі інвестиційні проекти:

- «Реконструкція будівлі під центр муніципальних послуг по вулиці Гагаріна,14 в м. Кременчуці» на суму 6 млн 875 тис. грн. -  в розмірі 50%;

- «Реконструкція каналізаційної насосної станції СП-17 в м. Кременчуці» на суму 7 млн. грн. - в розмірі 50%;

- «Реконструкція теплових мереж кварталу 176 у м. Кременчуці» на суму 10 млн. грн. - в розмірі 40%;

- «Реконструкція безнапірного каналізаційного колектора діаметром 500 мм по вулиці Леонова в м. Кременчуці» на суму 4 млн. 798 тис. грн. - в розмірі 40%.

У пояснювальній записці до рішення йдеться про те, що міськвиконкомом підготовлені пакети документів по чотирьох проектах для подачі до Полтавської ОДА на участь у конкурсному відборі проектів, які можуть реалізовуватися в Полтавській області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Змінами до Наказу Мінрегіонрозвитку від 01.04.2016 р. №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів  регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» до критеріїв відбору внесено «спроможність місцевих громад проводити співфінансування інвестиційних проектів». Враховуючи те, що до обласної конкурсної комісії по відбору інвестпроектів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів держфонду регіонального розвитку, вже надійшло 84 інвестиційних проекти, і на них буде розподілено 80 млн. грн., міська рада хоче збільшити обсяг співфінансування з місцевого бюджету, щоб кременчуцькі проекти перемогли в конкурсі і отримали бюджетне фінансування.

Теги: 2949

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 511 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 459 0