Новини з 1996 року

Наступний пішов у суд. У виконкомі Кременчука інфекція суцільної корупції третій рік поспіль

Олександр Курилов 04 травня 2018 16:02 559 0

Радник міського голови Віталія Малецького й депутат міськради Руслан Ульянов тимчасово покине свою боротьбу з колишнім віце-мером Кременчука Валерієм Медведовським, який відстоює справедливість у суперечці з Віталієм Малецьким, і терміново займеться захистом однокурсника міського голови Кременчука й директора КП «Теплоенерго» Віталія Одношевного, проти якого складено антикорупційний протокол.

Це Автозаводський районний суд сьогодні, в якому головним фігурантом виступає однокурсник нашого мера й директор підприємства «Теплоенерго» Віталій Одношевний.

Проти цього чоловіка, бо спізнився з поданням декларації, складено антикорупційний протокол. І суд з цього приводу збирався вже тричі, а сьогодні мав бути четвертий розгляд, на який поліцейські мали притягти обвинуваченого під руки.

Втім усе обійшлося без поліції, однак з депутатом міськради Русланом Ульяновим. Останній заявив, що він, а пан Ульянов є найбільшим судовим підрядником міськвиконкому, буде захищати обвинуваченого в корупції.

Тож наступне засідання по директору КП «Теплоенерго» відбудеться 16 травня. Як будуть оплачені послуги депутата міськради-приватного адвоката за захист комунальника, а традиційно все відбувається за рахунок комунальних підприємств, тобто оплати громадян за послуги, на це запитання відповідь ще буде.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 429 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 548 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1053 0