Новини з 1996 року

Нашим чиновникам ніколи. КРЕМЕНЧУЖАН-УЧАСНИКІВ АТО ВИРУЧАЄ КОЗЕЛЬЩИНА ТА ПАТ «КВБЗ»

Олександр Курилов 24 вересня 2015 13:02 638 0

Кременчуцька міська влада припинила розгляд заявок командирів військових частин на надання допомоги військовим підрозділам, які беруть участь в АТО і в яких служать мешканці нашого міста.

Причина – неймовірна зайнятість чиновників у виборчому процесі, під час якого всі вони, починаючи з першого заступника мера Віктора Калашника, його заступника Віталія Малецького… будуть боротися за місця у Кременчуцькій міській раді.

Про те, що нарада з таким резюме в кабінеті першого віце-мера відбулася, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

«Поки що заявки від військових не розглядаються і ось чому. Міськвиконком закупив три радіостанції – недорогі, для кременчужан, які служать у полку «Дніпро 1».

Але депутати міської ради через політичні причини на своїй сесії проголосували проти передачі таких радіостанцій «Дніпру 1». Тепер, а на їх купівлю витрачено бюджетні кошти, вони просто лежать на складі. А це ще не було виборів.

Хто знає, чи затвердять депутати наступного скликання нові заявки? Тому все зупинено», - такий коментар одного з чиновників мерії щодо повного блокування процесу.

Про що слід додати - під таку неофіційну заборону потрапили заявки 42-го батальйону ЗСУ й не тільки, де теж служать кременчужани й для яких командування просило допомогти з карематами, шкарпетками й усім іншим.

Нині це питання вирішити нікому. Віце-мер Малецький, якому доручено напрямок допомоги кременчуцьким військовим в АТО, нині у відпустці, й опікується своїми виборами.

Відомо також, що на прохання волонтерів частину потреб кременчужан–військових замість нашого виконкому нині перекриває Козельщина. Тут  вибори теж є, але совісті, на відміну від Кременчука, під час їх проведення – ніхто не втрачає.

Також слід подякувати сьогодні голові спостережної ради ПАТ «КВБЗ» Володимиру Приходьку, який взявся вирішити технічні питання.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись