Новини з 1996 року

НАШЕ ПОЗОРИЩЕ. У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ МІЛІЦІЇ НЕ КАЖУТЬ ДЛЯ ЧОГО МІЛІЦІОНЕРИ ПРОСЛУХОВУЮТЬ ТЕЛЕФОНИ СБУ

Олександр Курилов 07 вересня 2015 15:27 1489 0

Представники Полтавської обласної міліції не коментують порушення кримінальної справи проти свого начальника обласного управління внутрішніх справ Олега Беха, якому інкримінують незаконну організацію прослуховування обласного СБУ. Зокрема, прослуховування відділу  по боротьбі з корупцією та відділу внутрішньої безпеки самої обласної міліції, який підпорядковується напряму столиці.

Це сьогодні – перебування у Кременчуці начальника кадрового управління обласного МВС Сергія Гаврика та запитання репортерів до міліціянта.

Питання репортера «Програми плюс» - чи не міг би правоохоронець уточнити,  що саме хотіли почути обласні правоохоронці у підслуханих телефонних  розмовах офіцерів обласного СБУ? Чи йдеться в цьому випадку про хабарі, які в міліції беруть, чи про щось інше?

На жаль, гість з  Полтави на запитання репортера не відповів. Тож чекаємо самого Олега Беха, начальника Полтавської обласної міліції, який, можливо, і розповість, що саме міліція підслухала в СБУшників та своїх колег з внутрішньої безпеки?

Нагадаємо, що  Генеральна прокуратура відносно Беха, Стрелюка та їх підлеглих розслідує справу за фактом незаконного прослуховування працівника СБУ Романа Червінського, його підлеглих та представників внутрішньої безпеки міліції.

Самі ж міліціонери вказують, що прослуховували також кременчуцьких СБУшників та начальника кременчуцької міліції Дениса Зхарченка.

Теги: Пригоди КременчукаБоротьба з корупцієюМВССБУ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1153 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2152 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2770 0