Новини з 1996 року

Наше «лебедине озеро». Мешканця Андрія Крайніка оштрафують, бо заважав лебедю жити. Висновки

Олександр Курилов 19 червня 2017 17:20 1236 0

Кременчуцькі поліцейські визначилися з покаранням мешканця нашого міста й жителя вулиці Халаменюка, Андрія Крайніка, який через відсутність гарячої води намагався помитися з милом в озері Гарячка, де мешкають лебеді і золоті рибки.

Це гучна справа минулих вихідних: як громадянин намагався хоч трохи відмитися від бруду в більш-менш теплій воді озера «Гарячка» і як на перепоні нормального бажання бути чистим жорстко став тамтешній лебідь Гриша.

Відомо, що двобій у воді Гриші з Андрієм був напруженим і мав дві альтерантивні розв'язки: або лебідь забив би чоловіка дзьобом, або кременчужанин прибив би птаха руками.

Втім, до дуже поганого не дійшло. Глядачі – пересічні кременчужани - викликали поліцію, у бійку людини з птахом втрутився депутат міськради, й чемпіонський матч з водяного пташино-людського боксу припинили.

Натомість вже сьогодні, після остаточних підсумків, можна говорити про фінал двобою на озері «Гарячка». І фінал всього такий: кременчужанина, який хотів лише скупатися з милом, не притягнуть до кримінальної відповідальності за бійку з лебедем. Але чоловікові записали дрібне хуліганство з подальшим врученням копії адміністративного протоколу.

Тож покарання громадянину в цьому випадку -  у розмірі від 51 до 200 гривень штрафу. Натомість, директору КП «Міський сад» Віталію Дедюріну, який просив провести перевірку та відкрити ЄРДР по факту жорстокого поводження з тваринами, буде відмовлено, - розповідає прес-офіцер міського відділу поліції Анна Васенко.

Додамо: на лебедя, який напав на людину, протокол поліцейські не виписували.

Щодо чоловіка, то він може оскаржити в суді виписаний протокол. І може виправдати свої ді, бо ні міськвиконком, ні депутати на своїй сесії не приймали рішення про заборону купання в озері «Міського саду», де кременчужани милися під час відсутності гарячої води й сто років тому, й двісті.

Як все було - читайте тут. http://pplus.in.ua/news/u_lyudey_nema_garyacho_vodi_a_lebed_ne_dayut_kupatisya_m_skiy_sad_suvoriy_dopit_v_deo_

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись