Новини з 1996 року

Наше безумство. У Кременчуці – новий скандал з кандидатами на звання «Почесний громадянин»

Олександр Курилов 29 серпня 2016 12:51 1071 0

Вереснева сесія Кременчуцької міськради, яку наші обранці традиційно проводять на День міста – 29 вересня  й де головним буде питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста», завершиться скандалом, суперечками та звинуваченнями.

А самі скандали та суперечки, головна тема яких: хто з кандидатів на звання більш достойний, закладаються сьогодні.

Це громадські активісти нашого міста розпочали збір підписів керівників різних громадських об’єднань під двома спеціальними зверненнями.

За першим, мова про ректора нашого КрНУ Михайла Загірняка, якого профспілкова організація висуває на цю посаду. Твердження противників такого висування – пан Загірняк є недостойним. Аргументи – чому недостойний - у підписаному листі до депутатів міськради перераховуються.

Головна провина Михайла Загірняка в тому, що у нашому університеті розвинуте хабарництво. Інше – це його поведінка в 2004 році, коли Михайло Загірняк не підтримав Помаранчеву революцію.

Щодо іншого звернення, то мова йде про ті ж підписи, але вже на підтримку редактора газети «Інформаційний Бюлетень» Тамари Просяник, якій пропонується присвоїти звання.

Загалом картина цікава – коли кременчужанам пропонують зробити вибір. Насправді ж вибір робитимуть депутати міськради, й тут слово – за мером міста Малецьким.

Як він скаже, так і буде й не для того він веде свою роботу з депутатами  міськради (одних намагається прибрати, інших – «пригріти»), аби було по-іншому.

Щодо пересічних громадян, то їх доля – слухати про різні звернення з теми: хто кращий і хто гірший. 

Нині громадянам під режисуру наших чиновників розповідають про дивні пропозиції вибору – зазначають, що Михайло Загірняк гірший, а його суперник – редактор Тамара Просяник краща або навпаки.

Однак, як тут не дивись, ця справа просто нерозумна й безумна.

Нерозумна в першу чергу, бо цих почесних громадян у Кременчуці дуже багато. У нас усі почесні, от тільки життя наше – інше.

І звання це, з огляду на кількість портретів «почесних» у міськвиконкомі, геть дискредитоване й знівельоване.

А по-друге – як можна визначити, у кого з цих двох  нинішніх претендентів більше заслуг перед нашим містом і як ці заслуги можна порівняти?

У репортера з цього приводу є пропозиція до депутатів міськради нинішнього скликання – визначте вже мера Кременчука Віталія Малецького, увесь міськвиконком і себе, коханих, разом з нардепом Шаповаловим почесними громадянами Кременчука. А після цього – установіть собі пільги й зробіть один одному посвідчення, за яким ви зможете користуватися безкоштовним транспортом у місті за винятком таксі.

А після цього – закривайте цю тему на довгі роки, аби кременчужани з усіх вас не сміялися, "почесні" ви наші депутати міськради й міськвиконкому.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись