Новини з 1996 року

Наша безмежна показуха не пройшла. Кременчук вже втретє програє у конкурсі «Молодіжна столиця»

Олександр Курилов 26 січня 2020 09:05 350 0

Надалі, молодіжною столицею України буде Тернопіль. Натомість,  Кременчук, міський голова якого Віталій Малецький, прикріпив  аж дві красиві таблички на вході у міськвиконком, що наше місто – дружне до молоді, молодіжною столицею України не став.

Й це останні повідомлення як від Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування, місця  куди Кременчук платить немалі внески, так і Міністерств, які займаються молодіжною політикою.

За тим, що повідомляється – Кременчук, де чиновники боряться за звання «Молодіжна столиця України», який вже втретє приймає участь в цій акції, пролетів як фанера над Києвом.

Однак Молодіжною столицею України цього року став Тернопіль. Чому так – зрозуміти можна. Причина – нашу показуха, зразка фестивалю «Екстрім зоне» на якому молоді люди показово займаються спортом, але тільки один раз на рік. Тобто молодь у нас поважають - але інколи. 

Й теж саме з показовим молодіжним стажуванням у міськвиконкомі й не тільки  з ним. Загалом, у Кременчуці є досягнення,  зразка підліткової ботоферми, представники якої, під чужими прізвищами в соціальних мережах пишуть про мудрість та героїзм нашого міського голови Віталія Малецького. Але це – не ті досягнення.

Про що слід додати – так це наступне. У Тернополі, який став молодіжною столицею України немає окремого заступника міського голови, який би відповідав виключно за молодь. У нас є – його прізвище Руслан Проценко й що він робить взагалі на роботі – покрито таємницею.

Останнє – відповідь на запитання: що робити далі? І відповідь одна – це для початку відрядити представників молоді та підлітків з нашого міста в той же Тернопіль.

А вже по приїзду міської делегації просто втілити в життя те, що потрібно підростаючому поколінню у нашому місті.

Єдине що – до цієї делегації не можна підпускати ні віце-мера Кременчука Руслана Проценка, ні віце-мера Ольгу Усанову. Бо ці кременчуцькі керівні кадри, точно розвалять все що можна одним своїм поглядом.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 78 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 242 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 156 0